Kabus görmeye başladım

YusufZeus

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Normalde hiç kâbus görmem ama bu ara çok görmeye başladım. Mesela örnek az önce: 10'da uyanacakken 6'da uyandım ve kabus görerek, sayıklayarak uyandım ama bu kabuslar gerçekten çok kötü. Söylemek istemiyorum ama gerçekten çok korkutucu. Yani gün içinde çok aklıma geliyor ve korkuyorum. Şu anda yatmak da hiç istemiyorum. Sizce ne yapmalıyım?

Şu an saat 8 ve az önce az kala tam uyuyordum ve arkamdan vurulur gibi ses çıktı ve gerçekten vurulduğumu hissettim. Vurulduğumu derken silahla değil, biri elle arkadan vurdu ve gerçekten sesi gelir gibi oldu ve sıçrayıp direkt uyandım. Psikolojim bozuk değil arkadaşlar, neden böyle olduğunu bilmiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Tuhaf bir tavsiye olacak ama Doom gibi FPS'ler oynayabilirsin. Oradaki yaratıkları rüyanda gördüğün korkunç şeylere benzetirsin. Ve o korkunç şeyleri testereyle ortadan ikiye ayırdığında veya kafalarına shotgun ile sıktığında asıl onların senden korkması gerektiğini anlayabilirsin.

Tuhaf bir tavsiye olacak ama Doom gibi FPS'ler oynayabilirsin. Oradaki yaratıkları rüyanda gördüğün korkunç şeylere benzetirsin. Ve o korkunç şeyleri testereyle ortadan ikiye ayırdığında veya kafalarına shotgun ile sıktığında asıl onların senden korkması gerektiğini anlayabilirsin.
Ok doom yüklerim bugün 🤠

Bana da 1 hafta içinde neredeyse her gece karabasan geliyordu, en son bu durumdan bıktım ve cesaretimi toplamaya başladım. Artık korkmuyorum hatta geçen karabasan yine geldi. Bende rüyada olduğumu anlayıp biraz saçmalamıştım. Kafamda korkmayayım diye erik dalı falan çalıyordu, bende karabasanın karşısında dans falan ediyordum korkmamak için her şeyi yaptım 😂

Bana da 1 hafta içinde neredeyse her gece karabasan geliyordu, en son bu durumdan bıktım ve cesaretimi toplamaya başladım. Artık korkmuyorum hatta geçen karabasan yine geldi. Bende rüyada olduğumu anlayıp biraz saçmalamıştım. Kafamda korkmayayım diye erik dalı falan çalıyordu, bende karabasanın karşısında dans falan ediyordum korkmamak için her şeyi yaptım 😂
Yine gelirse deniyecem

Geri
Yukarı