Kaç çeşit Lian Li Strimer Plus kablo var?

Knight Davion

Kilopat
Arkadaşlar merhaba.

Bildiğiniz gibi Lian Li marka anakart ve ekran kartı kabloları var. Emin olmamakla birlikte bildiğim kadarıyla Lian Li Strimer ve Lian Li Strimes Plus olarak toplamda 2 farklı modeli var. Plus olan modeli daha sonra çıktı diye biliyorum. Görünüş olarak da bariz farklılıkları var. YouTube'da bir video izledim. Linkini aşağıya koydum. Videoda anlatılana göre sanki Lian Li Strimer Plus'ın V1 ve V2 diye 2 farklı modeli olduğu anlatılmakta. Doğru mu değil mi bilmiyorum. Ben Türkçe kaynakları araştırdım ve bununla ilgili bir bilgiye ulaşamadım. Bu konu hakkında kesin bilgisi olan arkadaşlardan yardım rica ediyorum. Eğer bu bilgi doğru değilse ve Lian Li Strimer Plus tek bir model ise yani V1 ve V2 diye modelleri bulunmamaktaysa 24 pinli anakartım için ve 8+8 pinli ekran kartım için satın alabileceğim en ucuz yerler konusunda yardımcı olabilir misiniz?

Şimdiden teşekkür ederim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Konu hakkında yardımlarınızı rica ederim.

Son düzenleme:
V1 ve V2 farkli modeller. Birlikte kullanmada yumluluk sorunu yok diye hatirliyorum. Fiziksel yapilari farkli, birisi daha sert gibi ve sanirim efektlerde de farkliliklar var. Alabiliyorsan V2 al.

Geri
Yukarı