Kaç kilo gösteriyorum?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bir çılgınlık yapıp en yakın eczaneye gidip tartılmaya ne dersin? Sadece gövdenden kim doğru dürüst yorum yapabilir ki? Kaç kişi var gövdesi zayıf olup alt tarafı kalın olan. Üstelik buradan yapılan tahminler moralini de etkiler.

Evde tartı yok mu?

Sabah çık aç karnına bak. Bende aynı boydayım 80 kiloyum. Sen tahmini 70-75 kg arası bir şey olabilirsin. Azıcık göbek var gibi.

Bir çılgınlık yapıp en yakın eczaneye gidip tartılmaya ne dersin? Sadece gövdenden kim doğru dürüst yorum yapabilir ki? Kaç kişi var gövdesi zayıf olup alt tarafı kalın olan. Üstelik buradan yapılan tahminler moralini de etkiler.
En azından dıştan kaç kilo gorundugumu de anlamış oluyorum. Daha küçük olduğum için tek basima eczanede tartılmaya üşeniyorum. Fakat gidip tartışmayı düşünüyorum. En kısa sürede.
Umarım bu kilolardayımdır.
Evde tartı yok mu?

Sabah çık aç karnına bak. Bende aynı boydayım 80 kiloyum. Sen tahmini 70-75 kg arası bir şey olabilirsin. Azıcık göbek var gibi.
Malesef yok. En sonbu ayda bir kaç ay önce 60 kiloydum. Bu kadar kilo almış olabilir miyim ya🙁. Umarım fazla almamışımdır. 65 çıksam şükredeceğim fakat sanırım değilim. Bir de ben fazla kilolu muyum?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı