Kaç sayfa bildiriminiz var?

1682929929988.png

Oyun oynayanları hedef almadım, oyun oynarken abartanları hedef aldım.

Orada ne yazıyor? Neden zirveye çıkmaya veya görevleri bitirmeye çalıştığınız anlatıyor. Yani bir oyun için bu kadar abartmaya gerek yok. Eğlencesine oyna çık. Bazıları iş gibi bitirmeye çalışıyor.

Ayrıca bu benim şahsi görüşüm, eleştirdim diye insanlar böyle bir ithamda bulunamaz. Ben istediğim gibi eleştiririm. Ben oyun oynayanlara mı sövdüm?
1682929870383.png

Tamam dostum, dolar 1 liraya düştü diye konu açarak zamanını verimli geçirmeye devam etmen iyi olur.

Eki Görüntüle 1761823
Tamam dostum, dolar 1 liraya düştü diye konu açarak zamanını verimli geçirmeye devam etmen iyi olur.
Ara sıra eğlenceli aktiviteler yapmayacak mıyız? Ben zaten verimlilik açısından gerekeni yapıyorum.

Sana göre ben şöyle birisi olmalıyım: Hiç uyumuyor, sürekli çalışıyor. Gece gündüz iş başında. Kafasını dosyalardan kaldırmıyor.

Oyun oynayanları hedef almadım, oyun oynarken abartanları hedef aldım.

Orada ne yazıyor? Neden zirveye çıkmaya veya görevleri bitirmeye çalıştığınız anlatıyor. Yani bir oyun için bu kadar abartmaya gerek yok. Eğlencesine oyna çık. Bazıları iş gibi bitirmeye çalışıyor.

Ayrıca bu benim şahsi görüşüm, eleştirdim diye insanlar böyle bir ithamda bulunamaz. Ben istediğim gibi eleştiririm. Ben oyun oynayanlara mı sövdüm?
Eleştiri yapıyorsan eleştirilmeyi de göze alacaksın. Ayrıca gayet düzgün eleştirenler hiç yokmuş gibi davranma. Şu an yaptığın tek şey pireyi deve yapmak.

Dürüst olmak gerekirse iki dişe dokunur konun varsa daha fazla boş konun var. İnsanlar istediği gibi konu açabilir buna sözüm yok. Ama son zamanlarda açtığın gibi forumun düzenini bozacak türden konular açmaya devam edersen uçurulacağını düşünüyorum. Açtığın oyun eleştiri konusuyla bu işi bitirmeliydin. Sana yapılan eleştirileri daha fazla abartma artık, önüne bak.

Yeni konular

Geri
Yukarı