Kaç sevgiliniz oldu?

Kaç sevgiliniz oldu?

• 0

Oy: 81 58,7%
  • 1

Oy: 22 15,9%
  • 2

Oy: 6 4,3%
  • 3

Oy: 5 3,6%
  • 4

Oy: 7 5,1%
  • 5

Oy: 4 2,9%
  • 6

Oy: 2 1,4%
  • 7

Oy: 1 0,7%
  • 8+

Oy: 10 7,2%

• Oy verenlerin toplamı
    138
20 olacam daha hic olmadı teklif edenler oldu fakat kabul etmedim biraz flörtoz takılmayı seven biriyim onu keşfettim acikcasi ciddi iliski bana gelmiyo.

Temmuzda 18 bitiyor birader. Hiç sevgilim olmadı sadece bir kızdan hoşlanıyorum ama sevdiğimi söyleyemiyorum.
Hocam teklif edin. Tabii öncesinde konuşun, ortamınız olsun. Yoksa pişman olabilirsiniz. Ben geçen sene teklif ettim ve reddedildim. Ha, pişman mıyım; değilim tabii ki de. İçimde ukte olarak kalmadı.

Benim de yaşım 18. Üniversite sınavına hazırlanıyorsanız bence hiç düşünmeyin ancak lise son değilse söylemelisiniz gibi geldi.

Hocam teklif edin. Tabii öncesinde konuşun, ortamınız olsun. Yoksa pişman olabilirsiniz. Ben geçen sene teklif ettim ve reddedildim. Ha, pişman mıyım; değilim tabii ki de. İçimde ukte olarak kalmadı.

Benim de yaşım 18. Üniversite sınavına hazırlanıyorsanız bence hiç düşünmeyin ancak lise son değilse söylemelisiniz gibi geldi.
Sınavlar çok yakınlaştığı zaman söylemeyi sınavlardan sonra onunla takılmayı düşünüyorum yani sevgili olarak. Ortam yapmayı tabi ki de istiyorum ama bi takım çevresel sorunların üstesinden gelmem gerek önce bunu da halledebileceğimi düşünüyorum.

Sınavlar çok yakınlaştığı zaman söylemeyi sınavlardan sonra onunla takılmayı düşünüyorum yani sevgili olarak. Ortam yapmayı tabi ki de istiyorum ama bi takım çevresel sorunların üstesinden gelmem gerek önce bunu da halledebileceğimi düşünüyorum.
Üniversite sınavından önce söyleyip, reddedilirseniz kötü etkileyebilir. En olmadı sınavdan sonra konuşun.

Geri
Yukarı