Kaç tane GTA 5'iniz var?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Güzel yapmışsın bende 4 tane almıştım bir tane alıpda Türkçe yamadan ban yemiş birine rastladım ona verdim elimde 3 tane kaldı onlarda benim yedeğim olacak ban yersem vs. diye.
Her Epic hesap için telefon numarası girmek zorunlu değil miydi?

Her Epic hesap için telefon numarası girmek zorunlu değil miydi?
Herkes öyle diyordu ama bence insanlar yanlış anlamış çünkü 2 tane ayrı doğrulama yerine telefon numarası veya e-posta istiyor, birini yapsak yeterli. Kaldı ki ben farklı hesaplarda aynı numarayla bile doğruladım herhangi bir sorun olmuyor.

Herkes öyle diyordu ama bence insanlar yanlış anlamış çünkü 2 tane ayrı doğrulama yerine telefon numarası veya e-posta istiyor, birini yapsak yeterli. Kaldı ki ben farklı hesaplarda aynı numarayla bile doğruladım herhangi bir sorun olmuyor.
Demek ki ortalıkta yanlış bilgi dolaşmış.

Kendime 1 tane yedek olarak alıcaktım. Onuda almayı unuttum bugün yarın alırım derken:) Ayrıca Türkçe yamadan ban yemiyoruz değil mi?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Öncelikle, başkalarının maddi durumunun iyi olması sizin savunduğunuz olguyu mantıklı kılmaz burada anlaşalım. Verdiğiniz Afrika örneği ise aynı değil çünkü orada temel ihtiyaç söz konusu. Oyun oynamak temel ihtiyaç değildir. Şimdi siz tabii ki burada esasen oyun oynamaktan ziyade oyunu stoklayıp ileride az da olsa bir fiyata satmaktan bahsediyorsunuz durumu kötü olanlar için ama siz de buradaki herkes gibi pek alâ biliyorsunuz ki ülkemizde artık eskisi gibi küçük yaşlarda çalışmaya başlayıp çöplerden para toplayan kişilerin sayısı zibilyonda bir. Gereksiz duyar kasmayın, hiç kimsenin durumu bu kadar kötü değil. Durumu bu kadar kötü olan birisi de öyle kolay kolay internette elini kolunu sallayarak bedava oyun alamaz.

Son verdiğiniz örnek yine bir o kadar gereksiz ve alakasız. Orada kültür ve anlayış farkı söz konusu fakat doğru bir tanedir? Bu, doğruyu değiştirmiyor. Bir şey yanlışsa her yerde yanlıştır, insanların hatası söz konusu.

Verdiğim Afrika örneği millet aç aç ölüyor anlamında değil. Çok talep edilen bir şeyin bir anda bütün talepkarlara ulaşması ve sizin bunları alanlara yavgaş laa gaç danee alıyon demeniz. Çok fazla alan adamda diyor ki sana ne kardeşim yasak mı? Sınırsız değil mi? Belki satacağım para kazanacağım? Adamın temel ihtiyacı para, yemek değil. Çöpten para toplamaz hiç kimse. Kağıtçılar vardır sadece ülkemin emektar insanları, dışarıdan çok zor durumda gibi görünür ezerler o insanları ama çoğu 5000- 6000 lira alır. Doğudaki ailelerine gönderirler. Cahil milletin çöp diye attığı geri dönüşebilir malzemeleri toplar, ekonomiye katkı sağlarlar. Avrupa'da çöp atarken 5'e ayırırsınız. Bizde böyle bir ayrım yok mecbur birileri çöpe girip ayırması gerek. Çok saçmadır ki çöplerini ayıran geri dönüştüren Avrupalılara hayran kalınır, bizde bunları yapan insanlar hor görülür ezilir. Edirne'de bedava bir şeyden sadece bir tane almak etik olabilirken, Hakkari'de enayilik olabilir. Kısacası fazlaca GTA V almak haram değil kardeşim. Hem bunu yapmak Epic Games'in de Rockstar'ın da işine gelir. Hile diye üzülüyor iseniz o Rockstar'ın bileceği iş. Ben oyunumu ücretsiz veya paralı almış oynuyorum. Hile Rockstar'ın önlem alması gerek beni ilgilendirmez. Bu arada yedek hesap almayı unutmuşum. Hediye veya satmak isteyen olursa iletişime geçebilirim. (Maksimum 15 TL)
Eğer o yazdıklarımı boş olarak görüyorsan demek ki hala dediklerimi anlamamışsın. Acıyorum sana, öyle bir kafan var ki dediklerimi boş olarak görüyorsun. Şöyle örnek vereyim sana; ileriki zamanlarda RDR 2 bedava verilecek diyelim, fakat önceki bedava oyunlarda Türkiye bu bedava olayını öyle istismar etmiş ki dağıtan mecra Türkiye'ye vermiyor o oyunu. Hoşnut olur muydun bu durumdan? Hala dediklerimin arkasındayım, bedava olan bir şeyden bile para kazanmak isteyen bir insan varsa karaktersizdir, bencil ve düşüncesizdir.

Oyun oynamak bir ihtiyaç değil lükstür. Evet ülkemizde herkesin ekonomik durumu iyi değil, her oyunu alacak güçte değil. Fakat bu bedava bir oyundan para kazanmasını meşrulaştıramaz. Hala fırsatçılıktır o kişinin yaptığı. Zaten Epic Games'ten bedava oyun dağıtıldığını bilip, bir sürü hesap açarak istismar eden birisi, zaten internete sürekli erişim sağlayabilecek ekonomik düzeydedir. Yani gelip burada duygu sömürüsü yapmayın lütfen. Hala satmaya çalışan insanların fırsatçı birer yaratık olduğunu değiştirmiyor bu dedikleriniz.

Oyun oynayarak eğlenen insan lüks tüketim yapmış oluyor o zaman saçmalığa bak. Bedava oyundan para kazanmak illegaldir yazan bir kural varda bizim mi haberimiz yok? Epic Games sadece bir tane alın arkadaşlar demiş de millet buna mı uymamış? Bir sürü hesap açmak nasıl istismar oluyor biraz bahseder misin? Kul hakkı mı yiyor bu insanlar? Bütün dünyada çöktü bu arada sadece bizde değil. Türkiye'de diğer ülkelere göre daha fazla Epic Games kullanıcısının olması, Epic Games açısından nasıl bir olumsuzluk olabilir? İnsanlar bir fırsat geçirmiş eline değerlendirince neden ahlaksız oluyor? Oyun şu anda bedava değil 200 liraya yakın bir fiyatta Steam'de halen var. Fakat 10 gün öncesine göre şu an herkes GTA sayesinde Epic Games kullanıcısı ve Epic Games'i artık tanıyor ve seviyor. Bu Epic açısından nasıl bir olumsuzluk olabilir? İnsanlara bu kadar kolay hakaret etmeyi kendinizde hak görüyorsanız bence bencil olan sizsiniz.
Hepsini 30 TL'den satsam 30.40=1200 TL, misss.

15'e paketle bir tane.

Verdiğim Afrika örneği millet aç aç ölüyor anlamında değil. Çok talep edilen bir şeyin bir anda bütün talepkarlara ulaşması ve sizin bunları alanlara yavgaş laa gaç danee alıyon demeniz. Çok fazla alan adamda diyor ki sana ne kardeşim yasak mı? Sınırsız değil mi? Belki satacağım para kazanacağım? Adamın temel ihtiyacı para, yemek değil. Çöpten para toplamaz hiç kimse. Kağıtçılar vardır sadece ülkemin emektar insanları, dışarıdan çok zor durumda gibi görünür ezerler o insanları ama çoğu 5000- 6000 lira alır. Doğudaki ailelerine gönderirler. Cahil milletin çöp diye attığı geri dönüşebilir malzemeleri toplar, ekonomiye katkı sağlarlar. Avrupa'da çöp atarken 5'e ayırırsınız. Bizde böyle bir ayrım yok mecbur birileri çöpe girip ayırması gerek. Çok saçmadır ki çöplerini ayıran geri dönüştüren avrupalılara hayran kalınır, bizde bunları yapan insanlar hor görülür ezilir. Edirne'de bedava bir şeyden sadece bir tane almak etik olabilirken, Hakkari'de enayilik olabilir. Kısacası fazlaca GTA V almak haram değil kardeşim. Hem bunu yapmak Epic Games'in de Rockstar'ın da işine gelir? Hile diye üzülüyor iseniz o Rockstar'ın bileceği iş. Ben oyunumu ücretsiz veya paralı almış oynuyorum. Hile Rockstar'ın önlem alması gerek beni ilgilendirmez. Bu arada yedek hesap almayı unutmuşum. Hediye veya satmak isteyen olursa iletişime geçebilirim. (Maksimum 15 TL)

Oyun oynayarak eğlenen insan lüks tüketim yapmış oluyor o zaman saçmalığa bak. Bedava oyundan para kazanmak illegaldir yazan bir kural varda bizim mi haberimiz yok? Epic Games sadece bir tane alın arkadaşlar demiş de millet buna mı uymamış? Bir sürü hesap açmak nasıl istismar oluyor biraz bahseder misin? Kul hakkı mı yiyor bu insanlar? Bütün dünyada çöktü bu arada sadece bizde değil. Türkiye'de diğer ülkelere göre daha fazla Epic Games kullanıcısının olması, Epic Games açısından nasıl bir olumsuzluk olabilir? İnsanlar bir fırsat geçirmiş eline değerlendirince neden ahlaksız oluyor? Oyun şu anda bedava değil 200 liraya yakın bir fiyatta Steam'de halen var. Fakat 10 gün öncesine göre şu an herkes GTA sayesinde Epic Games kullanıcısı ve Epic Games'i artık tanıyor ve seviyor. Bu epic açısından nasıl bir olumsuzluk olabilir? İnsanlara bu kadar kolay hakaret etmeyi kendinizde hak görüyorsanız bence bencil olan sizsiniz.

15'e paketle bir tane.

Ben vereyim 15'e .d.

1 o da kütüphanede duruyor :)
aslında 5 6 tane oyunum var.
Sadece beleş için kulanıyorum rpic Games'i.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı