Kaç tane Technopat Sosyal hesabınız var?

Birden fazla Technopat Sosyal hesabınız var mı?

• Evet

Oy: 12 6,3%
  • Hayır

Oy: 160 84,2%
  • Ben oy vermesem daha iyi

Oy: 18 9,5%

• Oy verenlerin toplamı
    190
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Harbiden seni her konuda görmeye başladım son zamanlarda. Bu arada kedin nasıl oldu?
Yok ya her konuya nasıl yazayım. :) Bilgim olan konulara yazıyorum sadece. Kedi fena değil az da olsa düzelme var. Sanırım kızgınlık dönemi sayesinde biraz daha hızlı düzeldi. :) Çok sevilmek istiyor bu aralar. 😀

Eski hesabımı unuttum diye bunu açtım. Sonra eski hesabı buldum ama kullanmıyorum.

Galaksideki yıldızlar kadar (!)
Ahahahahahahaha 🤣 🤣

Benim merak ettiğim birden fazla hesap açmak forum için iyi bir şey değil mi neden yasak?
Birde neden birden fazla hesap açayım ki?

Technopat Sosyal kuralları'nda belirtilenlerin aksine birden fazla hesabı olduğunu bildiğim kişiler var. Ama acaba kaç tane? Kimsenin itirafçı olup olası bir ceza istemediğini biliyorum bu yüzden sadece anket :D

1 tane açtığım halde uyarı aldım nedense ilk hesabım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Technopat Sosyal Kuralları'nda belirtilenlerin aksine birden fazla hesabı olduğunu bildiğim kişiler var. Ama acaba kaç tane? Kimsenin itirafçı olup olası bir ceza istemediğini biliyorum bu yüzden sadece anket :D
1 tane var ama bir kere çoklu hesaptan ceza yemiştim (sonra kaldırdılar).
Bu banları neye göre atıyorlar ipmize filan mı bakıyorlar?

Bu çoklu hesap kullanımı hep anonim özelliği gelmediğinden kolayı kullanılıyor. Çoğu kişi utantığı şeyleri ikinci bir hesaptan atıyor. Ben kullanmıyorum bu arada başım yanmasın sonra. Gereksiz bir şey bence.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı