Kaç tutanakta disipline gidilir?

NeronFire

Decapat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
10.sınıfa gidiyorum 1 kere tutanak yedim ve hoca sınıfta olan bir olay yüzünden yine tutanak tutacakmış. Kaç tane tutanakta disipline giderim ve kaç kere disipline gidersem okuldan atılırım? Son olarak bunlar sicile işler mi? ( İlk tutanağım sicile işlemedi.)

10.sınıfa gidiyorum 1 kere tutanak yedim ve hoca sınıfta olan bir olay yüzünden yine tutanak tutacakmış. Kaç tane tutanakta disipline giderim ve kaç kere disipline gidersem okuldan atılırım? Son olarak bunlar sicile işler mi? ( İlk tutanağım sicile işlemedi.)
Ben 1 tane ile yarin gidiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Tutanak yazıldıysa ve disiplin kuruluna teslim edildiyse her türlü disipline gidersin (Çok küçük bir olay olmadıkça). Tahminim sizin öğretmeniniz sizi korkutmak için böyle demiştir.

3 seviyesi var. Uyarı, uzaklaştırma ve atılma. Eğer istisna yok ise sıralama böyle, en kötüsü EK10 sanırsam, kendin imzalayıp veriyorsun (tecrübeliyim :D). Eğer onu idareye teslim ederse tutanağı tutan kişi, geçmiş olsun. Ayrıca sicile işlemesi için tutanağın uygulanması gerekiyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben bugün 1 tutanak yedim sebebi de görsel defterini getirmediğim için disipline gider miyim?

Küçükken orta okulda bol bol yerdim bu tutanaktan, neyse ki teslim edilmedi. Çokta büyük bir sıkıntı çıkacağını sanmıyorum "Orta okulda resim defterini unuttu" diye sicile işleyeceğini de hiç sanmıyorum.

Küçükken orta okulda bol bol yerdim bu tutanaktan, neyse ki teslim edilmedi. Çok da büyük bir sıkıntı çıkacağını sanmıyorum "Orta okulda resim defterini unuttu" diye sicile işleyeceğini de hiç sanmıyorum.

Yani evet çok saçma bir sebep tutanak için, içim biraz rahatladı sağ ol sorumu cevapladığın için.

Geri
Yukarı