Obez denilince disipline gidilir mi?

STEM

Centipat
Daha fazla  
Sınıftaki bir kiza arkadaşım "X hareket etme deprem oluyor" dedi bunu ben önceden kendi aramızda dediğim ve birkaç şey dediğimiz için disipline gittik. Sözleşme imzaladık. Ne ceza alırız?

Konuyu linçlemeniz için açmadım arkadaşlar soruya cevap icin açtım.

Son düzenleme:
Sene sonunda yırtar atarlar o kağıdı merak etme. Arkadaş ortamında istediğiniz muhabbeti döndürün de dışa çok yansıtmayın muhabbeti. İnsanların yüzüne gerçekleri söylemek ve ağır şakalar yapmak hoş karşılanmaz.

Sınıftaki bir kiza arkadaşım "X hareket etme deprem oluyor" dedi bunu ben önceden kendi aramızda dediğim ve birkaç şey dediğimiz için disipline gittik. Sözleşme imzaladık. Ne ceza alırız?

Hocalarınız ne cezayı uygun görürse onu alırsınız. Şahsen ben hocan yerinde olsam kesinlikle verilebilecek en büyük cezayı verirdim.

Benim bildiğim insanların fiziksel özellikleriyle dalga geçmek en son ilkokulda yapılan bir şey hani karşınızdaki kişi şaka amaçlı bile yapıyor olsanız rahatsız olduğu an yapma hakkınız biter konuya gelecek olursak da devam etmediğiniz müddetçe sonradan siliniyor.

Akran zorbalığına giriyor ilk defa olduysa bir şey olmaz ama tekrarlanırsa sıkıntı çıkabilir. İlkokul çocuğu değilsiniz büyüyün biraz deyince öğretmenler laf ediyorsunuz ama haklılar.

Geri
Yukarı