Kaç TYT ve AYT neti ile 10.000 gelir?

Gordrhain

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Meslek
Palyaço
TYT.
- Türkçe 37 doğru 2 yanlış.
- Sosyal 18 doğru 0 yanlış.
- Matematik 38 doğru 1 yanlış.
- Fen 18 doğru 1 yanlış.

AYT.
- Matematik 38 doğru 0 yanlış.
- Fen 35 doğru 2 yanlış.
(Kimya ve biyoloji Full)

OBP: 85.6666

Sizce 10.000 gelir mi bu netler ile?

Son düzenleyen: Moderatör:
TYT.
- Türkçe 37 doğru 2 yanlış.
- Sosyal 18 doğru 0 yanlış.
- Matematik 38 doğru 1 yanlış.
- Fen 18 doğru 1 yanlış.

AYT.
- Matematik 38 doğru 0 yanlış.
- Fen 35 doğru 2 yanlış.
(Kimya ve biyoloji Full)

OBP: 85.6666

Sizce 10.000 gelir mi bu netler ile?

Gelir umarım istediğin yere girersin.

Gelmesine gelir de zamanınız varken o fiziği toplayıp 2-3 bine girmeyi deneyebilirsiniz.
Aslında şöyle bir durum var. Ben 15 tatile kadar 70 net tytlerde dolanıyordum. Kimya hariç fen yapamıyordum. Fiziğimde berbattı. KISAMUZ, özkütle, hacim felan bilmiyordum. Pes etmeyi felan düşünmüştüm. Çünkü 15 tatilden sonra dönmez diyordum. Sonrasında denemeye karar verdim. En azından keşke deneseydim diye pişmanlığım olmayacaktı. 15 tatilin sonunda tyt fizik bitti. Sonrasında 6 günde tyt biyoloji konularını ve bir test kitabını bitirdim. Ardından da Ayt biyolojiyi aşağı yukarı aynı sürelerde bitirip ayt fiziğe başladım. Bu esnada netlerimde ivmeli bir artıșta oldu. Ayt fiziği bitirelim 2 hafta felan oldu ama hala yerli yerinde oturmuş gibi hissetmiyorum çünkü AYT fizikte hiç ummadığım anda ters köşe olma ihtimalim var. Yine de çalışmaya devam edeceğim son güne kadar.

Bu kadar uzun niye yazdım bilmiyorum, muhtemelen sadece içimi dökmek istedim.

Aslında şöyle bir durum var. Ben 15 tatile kadar 70 net tytlerde dolanıyordum. Kimya hariç fen yapamıyordum. Fiziğimde berbattı. KISAMUZ, özkütle, hacim felan bilmiyordum. Pes etmeyi felan düşünmüştüm. Çünkü 15 tatilden sonra dönmez diyordum. Sonrasında denemeye karar verdim. En azından keşke deneseydim diye pişmanlığım olmayacaktı. 15 tatilin sonunda tyt fizik bitti. Sonrasında 6 günde tyt biyoloji konularını ve bir test kitabını bitirdim. Ardından da Ayt biyolojiyi aşağı yukarı aynı sürelerde bitirip ayt fiziğe başladım. Bu esnada netlerimde ivmeli bir artıșta oldu. Ayt fiziği bitirelim 2 hafta felan oldu ama hala yerli yerinde oturmuş gibi hissetmiyorum çünkü AYT fizikte hiç ummadığım anda ters köşe olma ihtimalim var. Yine de çalışmaya devam edeceğim son güne kadar.

ben tytde 65 70lerdeyim ya saldım full ayt basıyorum 3 4 aydır adamakıllı çalışamadım ne olur bilmiyom artık olasılık hariç mat konuları biter fkbde de konu eleyeceğim 50k gelir mi sence ayt fkb 12 net ayt mat 13net

konularda hızlı ilerliyorum fende 1kitaptan matta 2 kitaptan (3d+orj) tavsiyen var mıdır

ben tytde 65 70lerdeyim ya saldım full ayt basıyorum 3 4 aydır adamakıllı çalışamadım ne olur bilmiyom artık olasılık hariç mat konuları biter fkbde de konu eleyeceğim 50k gelir mi sence ayt fkb 12 net ayt mat 13net

konularda hızlı ilerliyorum fende 1kitaptan matta 2 kitaptan (3d+orj) tavsiyen var mıdır
Okuldan verdikleri 3 Adımları çözdüğümde netlerimde artış olmuştu. İlk 50 000 için ne kadar net gerekiyor bilmiyorum. Ama tyt ne kadar yüksek olursa o kadar iyi olur.

TYT matematik netlerinizi ve geometriyi nasıl halletiniz hocam?

Geri
Yukarı