Kaç TYT ve AYT neti ile 10.000 gelir?

Geometri için ekstra bir çalışma yaptınız mı?
Geçen seneden daire ve katı cisimleri iyi öğrenmiştim.
Üçgenler ve açılara iyi çalıştım. İşin sonunda her zaman açılar ve üçgenler çıkıyor. Defalarca kez sıfırdan da olsa üçgenlere çalıştım. Geri kalan çokgenler rahat yapılabiliyor.

Geçen seneden daire ve katı cisimleri iyi öğrenmiştim.
Üçgenler ve açılara iyi çalıştım. İşin sonunda her zaman açılar ve üçgenler çıkıyor. Defalarca kez sıfırdan da olsa üçgenlere çalıştım. Geri kalan çokgenler rahat yapılabiliyor.
Ve mutlaka yapamadığım tüm soruları aksatmadan hocalarıma sordum.

TYT.
- Türkçe 37 doğru 2 yanlış.
- Sosyal 18 doğru 0 yanlış.
- Matematik 38 doğru 1 yanlış.
- Fen 18 doğru 1 yanlış.

AYT.
- Matematik 38 doğru 0 yanlış.
- Fen 35 doğru 2 yanlış.
(Kimya ve biyoloji Full)

OBP: 85.6666

Sizce 10.000 gelir mi bu netler ile?
Sınav zor olursa ilk 100 gelir. Eğer kolay olur yığılma olursa ilk 10 bin bile gelmez.

Arkadaşlar bildiğiniz üzere dün cevap anahtarları yayınlandı.
TYT
Türkçe 36 Doğru 3 Yanlış
Sosyal 15 Doğru 3 Yanlış
Matematik 35 Doğru 2 Yanlış
Fen Bilimleri 18 Doğru 2 Yanlış

AYT
Matematik 36 Doğru 3 Yanlış
Fizik 14 Doğru
Kimya 13 Doğru
Biyoloji 11 Doğru 2 Yanlış

Arkadaşlar bildiğiniz üzere dün cevap anahtarları yayınlandı.
TYT
Türkçe 36 Doğru 3 Yanlış
Sosyal 15 Doğru 3 Yanlış
Matematik 35 Doğru 2 Yanlış
Fen Bilimleri 18 Doğru 2 Yanlış

AYT
Matematik 36 Doğru 3 Yanlış
Fizik 14 Doğru
Kimya 13 Doğru
Biyoloji 11 Doğru 2 Yanlış
Kaç K geldi hocam?

Aslında şöyle bir durum var. Ben 15 tatile kadar 70 net TYT'lerde dolanıyordum. Kimya hariç fen yapamıyordum. Fiziğimde berbattı. Kısamuz, özkütle, hacim falan bilmiyordum. Pes etmeyi falan düşünmüştüm. Çünkü 15 tatilden sonra dönmez diyordum. Sonrasında denemeye karar verdim. En azından keşke deneseydim diye pişmanlığım olmayacaktı. 15 tatilin sonunda TYT fizik bitti. Sonrasında 6 günde TYT biyoloji konularını ve bir test kitabını bitirdim. Ardından da AYT biyolojiyi aşağı yukarı aynı sürelerde bitirip AYT fiziğe başladım. Bu esnada netlerimde ivmeli bir artıșta oldu. AYT fiziği bitirelim 2 hafta falan oldu ama hala yerli yerinde oturmuş gibi hissetmiyorum çünkü AYT fizikte hiç ummadığım anda ters köşe olma ihtimalim var. Yine de çalışmaya devam edeceğim son güne kadar.

Bu kadar uzun niye yazdım bilmiyorum, muhtemelen sadece içimi dökmek istedim.

Hocam TYT-AYT fen için nasıl çalışabiliriz önerebileceğiniz kamplar/hocalar var mı şu anda 12. sınıfım TYT-AYT fende netlerim neredeyse 0 bazen 1-2 oluyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı