Kaç yaşına kadar uzuyoruz?

Dostum bence boy uzamasını engellemek için arkadaş günde 2 paket sigara içmesi gerekiyor. Belki o zaman durabilir.
Sakın böyle saçma sapan bir şeye teşvik etme. 14 yaşında çocuk. Halter kaldırmak varken 2 paket sigara içsin diyorsun bunun neresi bilime dayanıyor?

Yazık kafana.

Sakın böyle saçma sapan bir şeye teşvik etme. 14 yaşında çocuk. Halter kaldırmak varken 2 paket sigara içsin diyorsun bunun neresi bilime dayanıyor?

Yazık kafana.
Dostum ironi işaretini koymayı unuttum. Bende biliyorum sigaranın kötü bir şey olduğunu.
Ergenlik bitene kadar, benim bildiğim. Yani 20 yaş. Ben 15 yaşına kadar 172 boyla gezdim. Ergenliğe bir girdim. 181 boy, sakal, sivilce, ne var, ne yok, hepsi çıktı🤣 Şu an 18 yaşındayım. Boyumu en son 17 yaşında ölçtüm.
Dostum ben ergenliğe girdim fakat hiç sivilce yok.

Dostum bende 16 yaşındayım 1.68 boyum var. Babamın boyu 1.76, babanın boyu kaç söyler misin?
Babamın boyu 1.75 baba tarafında sülalede uzun akrabalarım var ama babam 1.75

Yazık kafana.
Sigara içmeyi çok saçma bir şey olarak görüyom sonuçta faydası yok niye millet içiyo ki saçma bence bir de spor yapacaktım kick boks salonuna gitmeyi düşünüyodum ama pandemi çıktı gidemedim bir de sen ne tavsiye edersin fitness mı yoksa kick boks mu gideyim fitness a ileride mi gideyim 16 yaşında mesela?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı