Kaçak Windows 10'dan nasıl kurtulurum?

371129

Hectopat
Makaleler
9
Hemen hemen aynı konuyu 1 hafta sonra tekrar açıyorum. Çünkü yardımcı olamadılar, ben KMSpico'dan nasıl kurtulacağım diyorum adam bana Windows 10 kurulumu videosu atıyor. Soru basit. Ben KMSpico'yu HDD'den silip SSD'ye normal Windows'u nasıl yükleyebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Önceki konunuzda önerdikleri şey doğru. KMSPico'dan tamamen kurtulmak istiyorsanız temiz kurulum yapmalısınız. Temiz kurulum dediğimiz ise format atmanız.

İster SSD'ye Windows yüklerken biçimlendirin HDD'nizi, isterseniz de öncesinde yapın. Ne yaparsanız yapın sonuç olarak önceki konunuzda beğenmediğiniz ve
adam bana Windows 10 kurulumu videosu atıyor.
dediğiniz kısım doğru.

Format atmadığınız takdirde KMSpico silinmez. USB ye Windows 10 un orijinal ISO dosyasını yazdırın ardından USB yi Boot edin ve disk biçimlendirme ekranında HDD yi biçimlendirip SSD ye Windows 10 u kurun.

Bu.

En sağlıklısı temiz kurulum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yukarıdaki video yardımıyla bir kurulum USB'si hazırla. Ardından kurulum yaptığın sırada disklerini biçimlendir. (Önemli dosyalarını vesaire taşınabilir bir diske aktar.) Ardından SSD'e kurulumu seç. Devam edip kurulum bitir.

Bu önerebileceğim en temiz yol.

Format atmadığınız takdirde KMSpico silinmez. USB ye Windows 10 un orijinal ISO dosyasını yazdırın ardından USB yi Boot edin ve disk biçimlendirme ekranında HDD yi biçimlendirip SSD ye Windows 10 u kurun.

Bu.
Çok fazla anlamadığım kelime yazmışsın. Benim elimde Windows 10'lu USB, HDD ve SSD var. Biraz daha anlayacağım tarzda söylersen sevinirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı