Kaçak Windows 10'dan nasıl kurtulurum?

Öncelikle bu attığım makaleyi oku.

Daha sonra ise aşağıya attığım video'ya göre işlemlerini yap.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Öncelikle bu attığım makaleyi oku.

Daha sonra ise aşağıya attığım video'ya göre işlemlerini yap.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hocam Rufus yerine normal Microsoft'un sitesinden yüklesem?

Hocam format atmayı bilmiyorum.
Yanlışıkla öne çıkardım kusura bakmayın.
Windows'un olduğu usb belleği bilgisayara takacaksın. Boot menüsünden usb belleği seçeceksin. Disk biçimlendirme bölümünden kaçak Windows'un kurulu olduğu diski biçimlendireceksin. Sonra Windows kuracağın diski seçeceksin. Bu kadar

Windows'un olduğu usb belleği bilgisayara takacaksın. Boot menüsünden usb belleği seçeceksin. Disk biçimlendirme bölümünden kaçak Windows'un kurulu olduğu diski biçimlendir. Sonra Windows kuracağın diski seçeceksin. Bu kadar
1. Boot menüsünden biçimlendirme yapılabiliyor muyum?
2. Dediklerini yaptıktan sonra KMSpic'i nasıl sileceğim.

Hocam format atmayı bilmiyorum.
Yanlışlıkla öne çıkardım kusura bakmayın.

Kurmak istediğin Windows sürümünü indirdikten sonra USB'ye atman gerekiyor bunun için Rufus vb. programları kullanabilirsin. Hepsini yaptıktan sonra USB'yi kasaya takarak bilgisayar yeniden başlarken BIOS ekranını açman lazım BIOS ekranı geldiği zaman USB'yi 1.sıraya getirerek bilgisayarı yeniden başlat karşına Windows kurulum ekranı gelecek gelen ekranda biçimlendirme yapacaksın ve en son kurulumu bitireceksin bu kadar göründüğü kadar zor değil indirmeyi saymazsak eğer en fazla 20-30 dakikanı alır.

Yeni konular

Geri
Yukarı