Kadın için zarif dizüstü bilgisayar önerisi

• Konuyu başlatan Nuck
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 24
  • Görüntüleme 2B
Bütçe
8

Nuck

Decapat
Bütçeden yana bir sorun yok 7-8K rahatlıkla verebilirim. Bilgisayardan çok bir beklentim yok video izleyeceğim, Office programları kullanacağım. Bunlar işimi görecektir.
Bilgisayarın zarif olması benim için önemli çünkü bir kadın kullanacak. Önerilerinizi bekliyorum.

Asus Vivobook serisi önerebilirim. İstediğiniz kriterlerde en iyi fiyat/performans ürünlerinden. Kız kardeşime satın aldım, 1 yıldır sorunsuz kullanıyor.

Net bilgi vermek gerekirse zarif ve rahat bir kullanım ihtiyacınıza göre macbook tercih etmeniz hem sizin için daha uzun bir kullanım ve Office gibi programlarda daha hızlı işlem sağlayacaktır. (Lütfen yeni nesil'e yakın olan modelleri tercih etmeye çalışın!)

Bütçeden yana bir sorun yok 7-8K rahatlıkla verebilirim. Bilgisayardan çok bir beklentim yok video izleyeceğim, Office programları kullanacağım. Bunlar işimi görecektir.
Bilgisayarın zarif olması benim için önemli çünkü bir kadın kullanacak. Önerilerinizi bekliyorum.
İnce olması önemli sizin için anladığım kadarıyla.

Tasarim konusunda Apple en iyisi. Microsoft surface book da basarili. Ince, zarif ve temiz yuzlu duran modeller hep.

Ben X1 Carbon kullaniyorum, siyah - mat ve hafif olmasi hosuma gidiyor.

Yine Lenovo'nun Yoga serisi de zarif duruyor.

"Guzel gorunmek" cok subjektif bir konu oldugu icin klasik donanim kiyaslama olayina giremiyoruz, her kafadan bir ses cikar. Kullanacak olan hanimefendi hangi tip laptoplarin dis gorunusunu begeniyor? Ona benzeyen oneriler sunabiliriz belki.

Benim sahsi dusuncem kadinlar genel olarak Apple urunlerine bayiliyor. Para problem degilse Macbook Air al gitsin. Daha F/P urunler bulursun ama genelde F/P kadinlarin onem verdigi bir husus degil. Son paragraf biraz seksist oldu, idare edin.

Geri
Yukarı