Kadın karakter başrollü Final Fantasy oyunu önerisi

loneytunes

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba iyi sosyaller iyi yaşamlar dilerim, Final Fantasy daha önce hiç oynamadım sadece bazen video izlerdim ama genel olarak hiç bilgim yok, hanım karakter başrol olan bir FFoyunu varsa önerir misiniz? Çok teşekkür ederim, yenilerden olursa sevinirim, yeniden kastım çok fazla remake yapılmaya başladı veya Remastered bu yüzden, eski oyunları pek sevmiyorum, oynanış mekanikleri günümüze uygun bir oyun olursa çok sevinirim (varsa tabii böyle bir ff yenilerden).

Ff 13. Üçlemedir. Pek sevilmez ama
Merhaba çok teşekkür ederim, evet biraz öyleymiş. Ama önemli değil, indirimde olduğu için ve uygun fiyatlı olduğu için bunu satın aldım. FF olmak zorunda değil, varsa başka oyun da olur, çok bilindik AAA oyunların çoğunu ben de biliyorum, oynadım ve halen de oynuyorum. Ama mesela bugün bir kaç oyun buldum, Forspoken, yorumları ve incelemeleri okudum izledim. neredeyse hiç beğeneni yok, indirimli olduğu için satın aldım ve bayağı saatlerce oynadım çok hoşuma gitti. Yine indirimlerde bulduğum başka bir oyun Mass Effect legendary edition nasıl? Eski ve klasik bir uzay macerası ve çok da sevildiğini biliyorum, ama yenilenmiş olduğu için onu da düşünüyorum. Sizce nasıl? Tavsiye ederseniz alacağım.

Merhaba çok teşekkür ederim, evet biraz öyleymiş. Ama önemli değil, indirimde olduğu için ve uygun fiyatlı olduğu için bunu satın aldım. FF olmak zorunda değil, varsa başka oyun da olur, çok bilindik AAA oyunların çoğunu ben de biliyorum, oynadım ve halen de oynuyorum. Ama mesela bugün birkaç oyun buldum, Forspoken, yorumları ve incelemeleri okudum izledim. Neredeyse hiç beğeneni yok, indirimli olduğu için satın aldım ve bayağı saatlerce oynadım çok hoşuma gitti. Yine indirimlerde bulduğum başka bir oyun Mass Effect legendary Edition nasıl? Eski ve klasik bir uzay macerası ve çok da sevildiğini biliyorum, ama yenilenmiş olduğu için onu da düşünüyorum. Sizce nasıl? Tavsiye ederseniz alacağım.

Final Fantasy 13

Merhaba çok teşekkür ederim, evet biraz öyleymiş. Ama önemli değil, indirimde olduğu için ve uygun fiyatlı olduğu için bunu satın aldım. FF olmak zorunda değil, varsa başka oyun da olur, çok bilindik AAA oyunların çoğunu ben de biliyorum, oynadım ve halen de oynuyorum. Ama mesela bugün bir kaç oyun buldum, Forspoken, yorumları ve incelemeleri okudum izledim. neredeyse hiç beğeneni yok, indirimli olduğu için satın aldım ve bayağı saatlerce oynadım çok hoşuma gitti. Yine indirimlerde bulduğum başka bir oyun Mass Effect legendary edition nasıl? Eski ve klasik bir uzay macerası ve çok da sevildiğini biliyorum, ama yenilenmiş olduğu için onu da düşünüyorum. Sizce nasıl? Tavsiye ederseniz alacağım.
Mass Effect efsane seridir al al.

13. oyunun güzel yanları var ama kötü yanları da var epey. Aşırı lineer, düpdüz koridorlardan ilerliyormuş hissi veren bir oyun. Combat mekanikleri hoş, karakterleri de klasik FF onun hatırına oynayıp bitirmiştim. Hanım sevdasından vazgeçme şansınız yok mu? İlk FF oyununuz bence 13 olmamalı...

İçine aşk hikayesi de serpiştirilmiş bir senaryo ilginizi çekiyorsa, erkek karakter olmak koşulu ile öyle seçeneklerimiz de var. Zaten party play yapıyorsunuz, her halükarda partinizde kadın karakter oluyor.

İşin güzel yanı partinizde kadın karakter zaten olacağı için sanki onunla oynuyormuş hissi de yaşıyorsunuz.

13. oyunun güzel yanları var ama kötü yanları da var epey. Aşırı lineer, düpdüz koridorlardan ilerliyormuş hissi veren bir oyun. Combat mekanikleri hoş, karakterleri de klasik FF onun hatırına oynayıp bitirmiştim. Hanım sevdasından vazgeçme şansınız yok mu? İlk FF oyununuz bence 13 olmamalı...

İçine aşk hikayesi de serpiştirilmiş bir senaryo ilginizi çekiyorsa, erkek karakter olmak koşulu ile öyle seçeneklerimiz de var. Zaten party play yapıyorsunuz, her halükarda partinizde kadın karakter oluyor.

İşin güzel yanı partinizde kadın karakter zaten olacağı için sanki onunla oynuyormuş hissi de yaşıyorsunuz.
Evet ben de size hak veriyorum, bir çok güzel FF çıkardılar ve FF 7 remake de var, bunlar çok daha güzel görünüyor doğru... Burada tercih sebeplerimi söylersem yanlış anlaşılma olabilir ve kötü tepkiler gelebilir. Bu yüzden önemli değil, belki deneyebilirim evet, ama pek hoşuma gitmiyor, içinde aşk romantizm de içeren ve sürekli beraber hikayesi geçen yani dediğiniz gibi erkek karakter olduğumuz ama yanımızda tam zamanlı olarak kadın karakter de olan ve birlikte savaşlar birlikte konuşmalar olan oyunlar çok ilgimi çekmiyor. Biraz karışık anlattıysam çok özür dilerim. Ama erkek karakterden nefret ediyorum diye bir şey söylemiyorum kesinlikle, RDR 2 en sevdiğim oyunlardan biridir, sadece günümüzde neredeyse bütün oyunlar erkek karakter tarafından yapılıyor ve bir hikayeyi kadın gözünden, onun duyguları ile görmek oynamak istiyorum amacım bu, çünkü erkek karakterler ile pek bağ kuramıyorum, asla oynamam demiyorum. Fazlasıyla oynuyorum her türden oyunu, ama sıkılıyorum. Bu benim suçum değil özür dilerim.

Yeni konular

Geri
Yukarı