Kadın karakter başrollü Final Fantasy oyunu önerisi

Normalde hiç tarzım değildir ama madem o kadar ısrar ettiniz, bir göz atacağım. 💁‍♀️
Evet normalde benim de, ama çok akıcı güzel bir oynanışı var gibi görünüyor.

@Oreki
Bir şey soracağım, Deathloop için Standart mı alayım yoksa Deluxe versiyonu mu? Hangisini tavsiye edersiniz? Online oynamayacağım, sadece hikaye, ve varsa açık dünya takılırım. Bir de bir şey daha sormak istiyorum, Julianna olarak oynamak için önce Colt ile biraz oynamamız mı gerekiyor? Sonra dilediğimiz gibi karakter seçimi yapabiliyor muyuz acaba?

Son düzenleme:
Deathloop için Standart mı alayım yoksa Deluxe versiyonu mu? Hangisini tavsiye edersiniz?

Standart versiyonu. Deluxe versiyonuna ihtiyacınız pek yok. Müzik paketini veriyor yanında ek. Firmaya ek destek sağlamak dışında almaya gerek yok.

Julianna olarak oynamak için önce Colt ile biraz oynamamız mı gerekiyor? Sonra dilediğimiz gibi karakter seçimi yapabiliyor muyuz acaba?

Evet önce Colt olarak biraz oynamak zorundasınız. Belirli bir yerden sonra Julianna oynayabiliyorsunuz.

Standart versiyonu. Deluxe versiyonuna ihtiyacınız pek yok. Müzik paketini veriyor yanında ek. Firmaya ek destek sağlamak dışında almaya gerek yok.

Evet önce Colt olarak biraz oynamak zorundasınız. Belirli bir yerden sonra Julianna oynayabiliyorsunuz.
Tamamdır çok teşekkür ederim, evet müzik paketiyse gerek yok, bir de Deluxe Pack yazıyor, içinde 3 farklı silah 2 karakter için kostüm ve kuşanılabilir 1 buff varmış, bu değer mi sizce? Kostüm bence gereği yok zaten FPS oyun yani TPS olmadığı için göremiyoruz, silahlar ve buff için 45 lira vermeye değer mi bilmiyorum, iki paket de %75 indirimde 180 ve 135 lira. Ama evet sanırım Standart alacağım, çok teşekkür ederim tekrar ve tekrar.

Julianna ile oynayabilmek için, online multiplayer vs. oynamak gerekmiyor değil mi? Normal klasik campaign modu için geçerli, sadece biraz Colt ile ilerlemek lazım.

@loneytunes Rica ederim. Tam olarak o şekilde evet. 💁‍♀️ Umarım memnun kalırsınız...
Ben de umarım, oyunu şimdi satın aldım standart versiyon olarak, umarım Deluxe paket ile kaçırdığım silahlar ve buff çok büyük değildir, yarın hem TLOU 1 hem de bu oyunu Deathloop'u deneyeceğim inşallah, eğer isterseniz yarın buraya tekrar fikrimi yazayım iki oyun için de. Bu arada TLOU 1 sadece ilk 20 dakikasını ileri sararak izledim spoiler olmaması için, gerçekten tam tahmin ettiğim gibi hikaye odaklı nefes kesilerek oynanan bir başka PS oyunu daha benim için, yani beğenmeme ihtimali yok, elbette 10 yıllık oyuna bu paralar verilmez, ama keşke böyle olmasaydı.

İsterim elbette. Haber verirsiniz.

Oyun alırken cümlelerimizin sonunda hep bir keşke oluyor maalesef...
Çok teşekkürler desteğiniz için, evet haklısınız keşke böyle olmasaydı, bakın yine keşke. Ama nasıl desem eskiden olsa asla böyle yapamazdım zaten durumum da yoktu, aslında halen yok da, artık sadece umursamamaya çalışıyorum, yarın ölecekmişim gibi yaşamak daha cazip geliyor ülkenin ekonomisini ve doğal afetleri gördükçe, ki ben de deprem bölgesinde yaşıyorum. Konu dışı ama tüm depremzedelere Rabbim şifalar versin. Bu yüzden eskisi kadar umursamıyorum, eğer beğeneceğimden emin olduğum bir oyun varsa en azından ve az da olsa indirimi varsa alıyorum. Ama tabii ki örneğin Elden Ring veya diğer yüzlerce bir çok oyun 1 hafta kadar önce %100 zamlandı, eski fiyatlarını görüp almayıp, üstüne şimdi bu kadar zam gelmişken alacak değilim, o zaman gerçekten stresten ölebilirim :D, yani Elden Ring almadığıma zaten pişman oldum yaz indirimlerinde, çok var böyle durum, bir çok oyuna deli gibi zam geldi, aslında olması gereken oldu, yani oyunlar kendi ülkelerinde kendi fiyatlarıyla ne kadara satılıyorsa örneğin 50 Dolarlık oyunu 50 Doların karşılığı olarak almıyorduk eskiden kalma fiyatlarla 25 30 Dolar gibi karşılığında alıyorduk. Ama hoş değil çünkü Türk lirasının hiçbir değeri kalmıyor günden güne düşüyor :(.

Çok teşekkürler desteğiniz için, evet haklısınız keşke böyle olmasaydı, bakın yine keşke. Ama nasıl desem eskiden olsa asla böyle yapamazdım zaten durumum da yoktu, aslında halen yok da, artık sadece umursamamaya çalışıyorum, yarın ölecekmişim gibi yaşamak daha cazip geliyor ülkenin ekonomisini ve doğal afetleri gördükçe, ki ben de deprem bölgesinde yaşıyorum. Konu dışı ama tüm depremzedelere Rabbim şifalar versin. Bu yüzden eskisi kadar umursamıyorum, eğer beğeneceğimden emin olduğum bir oyun varsa en azından ve az da olsa indirimi varsa alıyorum. Ama tabii ki örneğin Elden Ring veya diğer yüzlerce bir çok oyun 1 hafta kadar önce %100 zamlandı, eski fiyatlarını görüp almayıp, üstüne şimdi bu kadar zam gelmişken alacak değilim, o zaman gerçekten stresten ölebilirim :D, yani Elden Ring almadığıma zaten pişman oldum yaz indirimlerinde, çok var böyle durum, bir çok oyuna deli gibi zam geldi, aslında olması gereken oldu, yani oyunlar kendi ülkelerinde kendi fiyatlarıyla ne kadara satılıyorsa örneğin 50 Dolarlık oyunu 50 Doların karşılığı olarak almıyorduk eskiden kalma fiyatlarla 25 30 Dolar gibi karşılığında alıyorduk. Ama hoş değil çünkü Türk lirasının hiçbir değeri kalmıyor günden güne düşüyor :(.

Her şeyin özeti niteliğinde bir paragraf oldu aslında. Ben 1-2 yıldır seçim zamanı harici tek bir habere bile bakmıyorum. Ne olup bittiğine dair bir şeyden haberim yok. Çünkü bakmanın bir anlamı da yok, görülecek şeyler aşağı yukarı belli. Can sıkıcı, boş, anlamsız...

ben de deprem bölgesinde yaşıyorum.

Çok geçmiş olsun. Umarım her şey daima gönlünüzce olur.

Her şeyin özeti niteliğinde bir paragraf oldu aslında. Ben 1-2 yıldır seçim zamanı harici tek bir habere bile bakmıyorum. Ne olup bittiğine dair bir şeyden haberim yok. Çünkü bakmanın bir anlamı da yok, görülecek şeyler aşağı yukarı belli. Can sıkıcı, boş, anlamsız...

Çok geçmiş olsun. Umarım her şey daima gönlünüzce olur.
Çok teşekkür ederim, evet haklısınız ben de bakmıyorum zaten, kendi hastalığım bana yetiyor doğuştan gelen kan hastalığım var, gündemi takip etmek haberlere bakmak sadece daha fazla stres sinir kaygı bozukluğu nedeni, iyi bir şey olsa haber olmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı