Çözüldü Kadın karakterin bulunduğu oyunun adı nedir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

burke35

Hectopat
Oynadığım oyunda karakter kadındı. Tpp bakış açısıyla böcek gibi varlıkları öldürüyorduk. Oyunun teması griye çok yakındı. Otel gibi yerlere girip adamları öldürüyorduk. 8-9 sene önce oynadığım bir oyundu. CD ile oynamıştım.

Çözüm
Yine bilemedim :D bu bahsettiğinize en yakın aklıma gelen eski Tomb Raider oyunları sadece :D

Hocam ChatGPT de sapıttı sinirlendirdi beni vallahi Tomb Raider ile alakası yok Resident Evil çakması tarzı bir oyundu.

Oynadığım oyunda karakter kadındı. Tpp bakış açısıyla böcek gibi varlıkları öldürüyorduk. Oyunun teması griye çok yakındı. Otel gibi yerlere girip adamları öldürüyorduk. 8-9 sene önce oynadığım bir oyundu. CD ile oynamıştım.

Arkadaşlar oyun Dirt project eva cash iyi günler.
Remember me oyunu olabilir gibi duruyor, Capcom yapımı. 2013T'e çıkış yapmış.

Değil hocam o kadar kaliteli değildi.

Gears of War olabilir mi?

Değil hocam kadının elinde uzi oluyordu genelde Sniper alınca da bütün ekranı kaplayan bir Zoom yapıyordu o derece eski bir oyun.

Remember me oyunu olabilir gibi duruyor, Capcom yapımı. 2013T'e çıkış yapmış.

Oyunda başladığımız yer beyaz bir mekandı bazı duvarlarda dolap vardı iki tane uzi tutan bir kadın vardı hocam.

Son düzenleme:
Değil hocam o kadar kaliteli değildi.

Değil hocam kadının elinde uzi oluyordu genelde Sniper alınca da bütün ekranı kaplayan bir Zoom yapıyordu o derece eski bir oyun.

Oyunda başladığımız yer beyaz bir mekandı bazı duvarlarda dolap vardı iki tane uzi tutan bir kadın vardı hocam.
Bilemedim pek, Reddit'te r/tipofmyjoystick var orası daha uygun olur gibi.

Yine bilemedim :D bu bahsettiğinize en yakın aklıma gelen eski Tomb Raider oyunları sadece :D

Hocam ChatGPT de sapıttı sinirlendirdi beni vallahi Tomb Raider ile alakası yok Resident Evil çakması tarzı bir oyundu.

Arkadaşlar oyun Dirt project eva cash iyi günler.

Son düzenleme:
Çözüm

Geri
Yukarı