Kadına şiddete hayır

Egosunu tatmin etmek isteyen içindeki acizliği örtmek isteyen bazı vücut bulmuş yaratıkların yaptığı olay. Keşke böyle bir şeyi gündem etmek zorunda kalmasaydık.

Bizim ve sakal ve rütbem olmadığı için dinlemezler.

Hocam particilik yapma bence yaptığım şey birşeyi değiştirmen daha kötü yapar siyaset, ırk, din insanları birine düşman yapar.
Siyasetten son 10 yıldır uzak duruyorum, siyasi içeriği nasıl çıkarttınız bilemem ama yanlış anlamışsınız.
@Negan Smith ın dediği gibi feminaziye eleştiri içeriği ironi ve söylenmek istenen ile yazılan farklı.
Lütden ayık kafa ile tekrar okuyun, ilk yazıyı.

6284 sayesinde " bana tecavüz " etti dediği anda adamı yargısız infaz ediyorlar. Sanıldığının aksine Türkiye'de erkek hakları yoktur.

Her düşünceye saygılı şekilde bakarsan tarafsız doğru değilsin, erkek hakları Türkiye’de kadın haklarına göre daha fazla. Sana sokaka çıktığım için laf eden var mı veya bunu giydim diye?

Sen kes pis erkek.
6284 sayesinde " Bana Tecavüz " etti dediği anda adamı yargısız infaz ediyorlar. Sanıldığının aksine Türkiyede Erkek Hakları yoktur.
Olmasın zaten.

Her düşünceye saygılı şekilde bakarsan tarafsız doğru değilsin erkek hakları Türkiye, de kadın haklarına göre daha fazla sana sokaka çıktığım için laf eden var mı veya bunu giydim diye.
Aynen öyle, kadın erkekten daha az cezaevinde yatıyor mesela, ohhh mis.

Aynen öyle, kadın erkekten daha az cezaevinde yatıyor mesela, ohhh mis.
Birde şey var, anne olan kadınlar affedilsin. Başta kahkaha atıyorsunuz ardından küfür ediyorsunuz.

Hak etmiştir o pis erkek. Yaşasın kadınlık.

Yapmış olsaydı o kadın yüzünü kapatıp, "Neden yaptınız?" sorusunu cevapsız bırakmak yerine cevabını verip, göğsünü gere gere, gururla çıkardı oradan! Yüzünü kapatarak değil!

Her düşünceye saygılı şekilde bakarsan tarafsız doğru değilsin erkek hakları Türkiye, de kadın haklarına göre daha fazla sana sokaka çıktığım için laf eden var mı veya bunu giydim diye.

Hocam aynen hocam erkek hakları çok fazla eski kız arkadaşımdan ayrılmıştım gidip beni dövdü diye şikayet etmişti ortada kanıt yokken direk götürdüler kızın beni dövdü dediği saatte arkadaşımla hastaneye gitmiştim o yüzden beni bıraktılar fakat hadi diyelim gitmedim evde oturdum bir şey yapmadan şuçlu durumda olacaktım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…