Kadına şiddete hayır

Arkadaşım bırakın bu tantanaları, neymiş? Yok efendim canlıya şiddete hayır. Ya arkadaşım, kadına şiddetten başka şiddet mi var bu dünyada? (He birde pandalar UwU) bakın haberlere, sadece kadınlar ölüyor. Bir tane bile erkeğin öldüğü haberi göremezsiniz. He görürseniz o hak etmiştir. Erkeklerin yaşama hakkı ellerinden alınana kadar mücadeleye devam edeceğiz.Eki Görüntüle 667018
(!) koyun sonuna, ironi olduğunu anlamayan insancıklar gelir şimdi.

Technopat'ta hareket başlatmanın bir şey değiştireceğini sanmıyorum çünkü buranın belli bir kalitesi var. O tarz şiddet yanlısı bireylerin buraya üye olacağını zannetmiyorum. Üye olsa dahi herhalde bu düşüncesinden dolayı banlanır.

Emin misin hocam Technopat'ta bie vardır sen adamın beyini düşüncesini okubilir misin.

Arkadaşım bırakın bu tantanaları, neymiş? Yok efendim canlıya şiddete hayır. Ya arkadaşım, kadına şiddetten başka şiddet mi var bu dünyada? (He birde pandalar UwU) bakın haberlere, sadece kadınlar ölüyor. Bir tane bile erkeğin öldüğü haberi göremezsiniz. He görürseniz o hak etmiştir. Erkeklerin yaşama hakkı ellerinden alınana kadar mücadeleye devam edeceğiz.Eki Görüntüle 667018
Elim ayağım titriyor sinirden, feminaziye bak. Resimdekine diyorum.

İlk cümlemde belirttiğim femi"nazi"ler.

Olaylar bundan ibaret.
IMG_0126.PNG

Neyi hak etti bu adamcağız?
Neyi hak edip etmediğini sen nereden karar veriyorsun? Bu yetkiyi sana kim veriyor?
Sen kimsin de bu hakka sahipmiş gibi davranış sergiliyorsun?
Belki bu adamın çocukları vardı, çocukları demez mi "Baba yüzüne noldu?" diye. Kendini onun yerine koy ve konuş!

Egosunu tatmin etmek isteyen içindeki acizliği örtmek isteyen bazı vücut bulmuş yaratıkların yaptığı olay. Keşke böyle bir şeyi gündem etmek zorunda kalmasaydık.

Geri
Yukarı