Kadına şiddete hayır

Hocam particilik yapma bence yaptığım şey birşeyi değiştirmen daha kötü yapar siyaset, ırk, din insanları birine düşman yapar.
Siyasetten son 10 yıldır uzak duruyorum, siyasi içeriği nasıl çıkarttınız bilemem ama yanlış anlamışsınız.
@Negan Smith ın dediği gibi feminaziye eleştiri içeriği ironi ve söylenmek istenen ile yazılan farklı.
Lütden ayık kafa ile tekrar okuyun, ilk yazıyı.

6284 sayesinde " bana tecavüz " etti dediği anda adamı yargısız infaz ediyorlar. Sanıldığının aksine Türkiye'de erkek hakları yoktur.

Her düşünceye saygılı şekilde bakarsan tarafsız doğru değilsin, erkek hakları Türkiye’de kadın haklarına göre daha fazla. Sana sokaka çıktığım için laf eden var mı veya bunu giydim diye?

Neyi hak etti bu adamcağız?
Neyi hak edip etmediğini sen nereden karar veriyorsun? Bu yetkiyi sana kim veriyor?
Sen kes pis erkek.
6284 sayesinde " Bana Tecavüz " etti dediği anda adamı yargısız infaz ediyorlar. Sanıldığının aksine Türkiyede Erkek Hakları yoktur.
Olmasın zaten.

Yapmış olsaydı o kadın yüzünü kapatıp, "Neden yaptınız?" sorusunu cevapsız bırakmak yerine cevabını verip, göğsünü gere gere, gururla çıkardı oradan! Yüzünü kapatarak değil!
Kesersem kötü şeyler yaşanır.
Ben pis olduğumu kabul ediyorum fakat bundan kaçamazsın. Bu adamın vebalini kim verecek? Sadece biraz empati yap ve konuş.
Hiç kimse yüzüne kezzap atılacak kadar kötü bir hareket yapmaz.

Her düşünceye saygılı şekilde bakarsan tarafsız doğru değilsin erkek hakları Türkiye, de kadın haklarına göre daha fazla sana sokaka çıktığım için laf eden var mı veya bunu giydim diye.

Hocam aynen hocam erkek hakları çok fazla eski kız arkadaşımdan ayrılmıştım gidip beni dövdü diye şikayet etmişti ortada kanıt yokken direk götürdüler kızın beni dövdü dediği saatte arkadaşımla hastaneye gitmiştim o yüzden beni bıraktılar fakat hadi diyelim gitmedim evde oturdum bir şey yapmadan şuçlu durumda olacaktım.

Yeni konular

Geri
Yukarı