Kadının biri beni okuluma şikayet edecekmiş

129592

Kilopat
Arkadaşlar saçma sapan bir olay geldi başıma. Ben özel eğitim öğretmenliği okuyan bir öğrenciyim. Bir yorumda bir aileye özel eğitim kurumuyla ve ogretmeniyle gorusun dedim. Otizmli bir cocugu olan babaydi ben normal okula gonderiyorlar. Sandım neyse kadinin biri bana sataştı öğlen okulunu arayacağım o okuldan mezun olamayacaksin o diplomayi sana verdirtmeyeceğim tarzi saçma sapan konustu. Dedigim tek seyde sizin hataniz cocugu normal okula gondermek dedim. Diye böyle tehdit etti beni. Sizce okulumla gorusurse bir şey olur mu?

Son düzenleme:
Arkadaşlar saçma sapan bir olay geldi başıma. Ben özel eğitim öğretmenliği okuyan bir öğrenciyim. Bir yorumda bir aileye özel eğitim kurumuyla ve ogretmeniyle gorusun dedim. Otizmli bir cocugu olan babaydi ben normal okula gonderiyorlar. Sandım neyse kadinin biri bana sataştı öğlen okulunu arayacağım o okuldan mezun olamayacaksin o diplomayi sana verdirtmeyeceğim tarzi saçma sapan konustu. Dedigim tek seyde sizin hataniz cocugu normak okula gondermek dedim. Diye böyle tehdit etti beni. Sizce okulumla gorusurse bir şey olur mu?
Hocam korkmayın bişey olmaz okul dışında olan olaylar okulu bağlamaz

Size gülmedim kadına güldüm öncelikle. Bir şey olmaz klasik ego manyağı veli.

Aynen öyle neye uğradiğimi şaşîrdîm sanki çocuğuna kufur etmisim gibi davrandi.

Size gülmedim kadına güldüm öncelikle. Bir şey olmaz klasik ego manyağı veli.

Kardesim olay komik zaten😂😂😂 okulunu arayacağım deyince bir korktum icim rahatladi sağ olun.

Arkadaşlar saçma sapan bir olay geldi başıma. Ben özel eğitim öğretmenliği okuyan bir öğrenciyim. Bir yorumda bir aileye özel eğitim kurumuyla ve ogretmeniyle gorusun dedim. Otizmli bir cocugu olan babaydi ben normal okula gonderiyorlar. Sandım neyse kadinin biri bana sataştı öğlen okulunu arayacağım o okuldan mezun olamayacaksin o diplomayi sana verdirtmeyeceğim tarzi saçma sapan konustu. Dedigim tek seyde sizin hataniz cocugu normak okula gondermek dedim. Diye böyle tehdit etti beni. Sizce okulumla gorusurse bir şey olur mu?
Çevresi geniş ve sağlam tanıdıkları olan birisiyse sorun çıkartabilir.

Siz haklısınız ama okul sorun çıkarabilir belki.

Ne gibi mesela? Daude okuyorum bu arada Kıbrıs'ta ozel okul yani.

Onu bilmiyorum açıkçası kadini tanimiyorum bile.

En fazla ne yapabilir ki okuldan mı attiracak? Cumhurbaskanı mı sani çevresi genis olsa ne olur ki?

Olay tam olarak senin dediğin gibiyse olacağını sanmıyorum yanlış nalaşılma olmuş zaten.

Assagi yukari böyle paylasimda sozde kendi kendine Çince ogrenen otistik bir çocuktan bahsedilmisti bende palavra gibi geldigini bu tarz paylasimlarla her otizmli cocugun sanki ozel bir yetenegi varmis algisi yaratildigini ve otizmli çocuklarinda bu beklentiyle strese sokuldugunu yazdim ben böyle dedim diye o kadin sataşti bana baska bir yorumdada yukarıda dedigim gibi sizin hataniz ozel egitim kurumuyla girusmemek demistim oradanda yorum atti en sonda yukarıdaki gibi mevzu. En kotu ihtimal beni dekanliktan cagirirlar benden dinlemej isterler mevzuyu sonra da kapanir gibi dusunuyorum. Sizin goruslerinizede cok ihtiyacım bar açıkçası tedirgin oldum durduk yere sabah sabah.

@Hollywoo @Echo6 @Klranet @425806 kadin bela arkadas.

Olay tam olarak senin dediğin gibiyse olacağını sanmıyorum yanlış nalaşılma olmuş zaten.

Beb öğrenme guclugunuz var ve aziz nesin hakliymis dedim extra unutmusum bunlari.

Bana sanki adli suç işledim karşima cisracakmis😂😂

Admin konuyu silebilir miyiz?

Admin konunun silinmesini istiyorum.

Dosya Ekleri

• A4186348-2EEE-4A8F-87A0-FC08E19C1BFF.png
    A4186348-2EEE-4A8F-87A0-FC08E19C1BFF.png
    234,1 KB · Görüntüleme: 70
  • 1F7BE674-4F16-48E5-AC91-943853A1C26D.png
    1F7BE674-4F16-48E5-AC91-943853A1C26D.png
    174,2 KB · Görüntüleme: 63
  • 06F02BA1-6ABB-4639-9CD2-3733E787222C.png
    06F02BA1-6ABB-4639-9CD2-3733E787222C.png
    133,8 KB · Görüntüleme: 60
  • 544AC207-F119-4616-8C5C-D1E5FE70266E.png
    544AC207-F119-4616-8C5C-D1E5FE70266E.png
    145,2 KB · Görüntüleme: 58
  • 13717AD5-90A5-425B-A245-BEF92348A7CC.png
    13717AD5-90A5-425B-A245-BEF92348A7CC.png
    187,6 KB · Görüntüleme: 60
Son düzenleme:
Ne gibi mesela? Daude okuyorum bu arada Kıbrıs'ta ozel okul yani.

Onu bilmiyorum açıkçası kadini tanimiyorum bile.

En fazla ne yapabilir ki okuldan mı attiracak? Cumhurbaskanı mı sani çevresi genis olsa ne olur ki?

Assagi yukari böyle paylasimda sozde kendi kendine Çince ogrenen otistik bir çocuktan bahsedilmisti bende palavra gibi geldigini bu tarz paylasimlarla her otizmli cocugun sanki ozel bir yetenegi varmis algisi yaratildigini ve otizmli çocuklarinda bu beklentiyle strese sokuldugunu yazdim ben böyle dedim diye o kadin sataşti bana baska bir yorumdada yukarıda dedigim gibi sizin hataniz ozel egitim kurumuyla girusmemek demistim oradanda yorum atti en sonda yukarıdaki gibi mevzu. En kotu ihtimal beni dekanliktan cagirirlar benden dinlemej isterler mevzuyu sonra da kapanir gibi dusunuyorum. Sizin goruslerinizede cok ihtiyacım bar açıkçası tedirgin oldum durduk yere sabah sabah.

@Hollywoo @Echo6 @Klranet @425806 kadin bela arkadas.

Beb öğrenme guclugunuz var ve aziz nesin hakliymis dedim extra unutmusum bunlari.

Bana sanki adli suç işledim karşima cisracakmis😂😂

Admin konuyu silebilir miyiz?

Admin konunun silinmesini istiyorum.
Kadın 1. sınıf terk

Yeni konular

Geri
Yukarı