Kadının biri beni okuluma şikayet edecekmiş

Haci cok tedirgin etti beni ya arastirdim dedimde dediği gibi biri değil hiçbir bilgi yoo hakkinda sozde butun Avrupa'daki okullari gezmis.
Blöf yapıyor hocam takmayın."ÇILGIN SHARKY'Yİ YENEBİLECEK MİSİN?SENİ CANLI CANLI YUTAR VUAAA" yazın xD.
Avrupa'daki okullarda okuduysa diploma felan atsın.

Ne gibi mesela? Daude okuyorum bu arada Kıbrıs'ta ozel okul yani.

Onu bilmiyorum açıkçası kadini tanimiyorum bile.

En fazla ne yapabilir ki okuldan mı attiracak? Cumhurbaşkanı mı sani çevresi genis olsa ne olur ki?

Assagi yukari böyle paylasimda sozde kendi kendine Çince ogrenen otistik bir çocuktan bahsedilmisti bende palavra gibi geldigini bu tarz paylasimlarla her otizmli cocugun sanki ozel bir yetenegi varmis algisi yaratildigini ve otizmli çocuklarinda bu beklentiyle strese sokuldugunu yazdim ben böyle dedim diye o kadin sataşti bana baska bir yorumdada yukarıda dedigim gibi sizin hataniz ozel egitim kurumuyla girusmemek demistim oradanda yorum atti en sonda yukarıdaki gibi mevzu. En kotu ihtimal beni dekanliktan cagirirlar benden dinlemej isterler mevzuyu sonra da kapanir gibi dusunuyorum. Sizin goruslerinizede cok ihtiyacım bar açıkçası tedirgin oldum durduk yere sabah sabah.

@Hollywoo @Echo6 @Klranet @425806 kadin bela arkadas.

Beb öğrenme guclugunuz var ve aziz nesin hakliymis dedim extra unutmusum bunlari.

Bana sanki adli suç işledim karşima cisracakmis😂😂

Admin konuyu silebilir miyiz?

Admin konunun silinmesini istiyorum.

Ablanın canı sıkılmış sana sataşmış. Bir nane yapamaz.

Haci cok tedirgin etti beni ya arastirdim dedimde dediği gibi biri değil hiçbir bilgi yoo hakkinda sozde butun Avrupa'daki okullari gezmis.
İsterse tüm üniversiteleri gezmiş olsun, eşek yine eşek 😂 Kimse kusura bakmasın 3 gram beyniyle sanaldan size güç bulup sallanmış :) İstediği yere şikayet edebilir 😂

Yeni konular

Geri
Yukarı