Kadının biri beni okuluma şikayet edecekmiş

Kocasına falan sinirlenmiştir xd.

Hocam Allah iyiliğinizi versin iyi güldüm.😂

Engelle gitsin ya.

Simdilik engele gerek yok ya boş ver yazarsa engellerim.

İsterse tüm üniversiteleri gezmiş olsun, eşek yine eşek 😂 kimse kusura bakmasın 3 gram beyniyle sanaldan size güç bulup sallanmış :) istediği yere şikayet edebilir 😂

Zaten basta öğlen okulunu arayacağım diyordu simdi ummadigin anda karsina cikaracağım diyor 😂

Cevap yazan herkese çok teşekkür ederim içime su serptiniz rahatlattiniz beni iyide makara oldu güldük eğlendik cansınız değerli forum üyeleri 6 yıldır bosuna uye değilmişim iyi ki varsınız.

Son düzenleme:
Bu sözleri yazan kadınla muhatap olmak başlı başına bir hata bu konuyu açanın bu kadına inanıp inanmamak gerektiğini burada yanıt arayan...

Öncelikle kadın egosunu mu tatmin ettiği yoksa gerçekten mi şikayet edeceğini kimse bilemez kimse alim değil. Ve bundan neden bu kadar korkuluyor bırak şikeyet etsin hatta kendin onu götür dekana mı gider profesöre mi artık her ne ise önünde rezil et. Ha hocalar gıcık biri ise pek tavsiye etmem bırak kendi halinde takılsın sıkıntı olursa sakin bir şekilde sonra anlatırsın ve bana kalırsa bir cacık bir şey olmaz.

Bu sözleri yazan kadınla muhatap olmak başlı başına bir hata bu konuyu açanın bu kadına inanıp inanmamak gerektiğini burada yanıt arayan...

Öncelikle kadın egosunu mu tatmin ettiği yoksa gerçekten mi şikayet edeceğini kimse bilemez kimse alim değil. Ve bundan neden bu kadar korkuluyor bırak şikeyet etsin hatta kendin onu götür dekana mı gider profesöre mi artık her ne ise önünde rezil et. Ha hocalar gıcık biri ise pek tavsiye etmem bırak kendi halinde takılsın sıkıntı olursa sakin bir şekilde sonra anlatırsın ve bana kalırsa bir cacık bir şey olmaz.

Ya hocalar benim arkamda durur tabii ki ve bir halt edemez fakat ben uğraşmak istemiyorum o yuzden ne olur ne olmaz diye uzlaşmaci konustum. En fazla sikayet etse bile olacağı şu beni dekanlıktan çağirirlar oğlum böyle bir kadin aradi derler senden dinlemek istedik derler anlatirim mevzuyu ve tamam derler bitti gitti dau öğrencisini kimseye ezdirmez bizi bağlamaz o sizin aranizda der kapatirar telefonu uğraşmaz saçma sapan bir kadin icin okul benimle. Konusur konusur oturur yani ama yine de bir kurt düşürdü içime ondan konu açayim dedim icime su serpti herkes saolsunlar.

Ozetle sikayet etse dahi bir şey yapamaz okul sallamaz kadinı.

Arkadaşlar saçma sapan bir olay geldi başıma. Ben özel eğitim öğretmenliği okuyan bir öğrenciyim. Bir yorumda bir aileye özel eğitim kurumuyla ve ogretmeniyle gorusun dedim. Otizmli bir cocugu olan babaydi ben normal okula gonderiyorlar. Sandım neyse kadinin biri bana sataştı öğlen okulunu arayacağım o okuldan mezun olamayacaksin o diplomayi sana verdirtmeyeceğim tarzi saçma sapan konustu. Dedigim tek seyde sizin hataniz cocugu normal okula gondermek dedim. Diye böyle tehdit etti beni. Sizce okulumla gorusurse bir şey olur mu?
download.jpg

Diyerek kadına cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı