Kadınlar gerçekten seviyor mu?

tucucorrea

Decapat
Yer
Inter
Merhaba, internette birçok redpill videosunda bu konu geçiyor. Kadınların erkeği değil de erkek tarafından onlara verilen ilgiyi, parayı vs. sevdiklerinden bahsediliyor. Erkeklerin ise gerçek anlamda sevdiğinden bahsediliyor. Bir de kadınların bir erkeği şimdiki zaman diliminde sevip ertesi gün nefret edebilmesi gibi tutarsızlıklıklarından da bahsediliyor. Bu yüzden ilişki yapmak istemiyorum hiç. Bu konu hakkında düşünceleriniz nelerdir?

Merhaba, internette birçok redpill videosunda bu konu geçiyor. Kadınların erkeği değil de erkek tarafından onlara verilen ilgiyi, parayı vs. sevdiklerinden bahsediliyor. Erkeklerin ise gerçek anlamda sevdiğinden bahsediliyor. Bir de kadınların bir erkeği şimdiki zaman diliminde sevip ertesi gün nefret edebilmesi gibi tutarsızlıklıklarından da bahsediliyor. Bu yüzden ilişki yapmak istemiyorum hiç. Bu konu hakkında düşünceleriniz nelerdir?
Doğru kişiyi bulduğun sürece seviyor olmalı. Kadın üyeler cevap verse daha doğru olur kesin bir şey söylemeyeceğim xd.

Hepsi tamamen rating yapmak için bu tarz videolar çekip kitleleri kendilerine çekiyorlar. Kadınlar da insan, onların da duyguları var ve evet onlar da sever. Dünya milyarder erkek ve manken güzeli sevgilisi çiftinden ibaret değil.

Dostum, zaten böyle düşünürsen ilişkin milişkin olmaz. İnsan başlangıçta zaten bir tuhaftır ama doğru ve düzgün kişiyse ilgi ve sevgi dönemin en başlarda çok olur. Kişiliğe bağlı olarak (bunu zaten anlamamak mümkün değil) karşıdaki kişi belki sıkılır belki bıkar ya da sana bu olur fakat bu demek değil ki kadınlar sevmez, ertesi gün bıkar nefret eder. Nefret, kolay bir duygu değildir. Nefret beslemek de birnevi o kişiyi unutmamaktır aslında ama konudan alakasız oldu bu :D Sevgi, risk ve olasılığı göze almayı gerektirir. Her şeyin nasıl olacağını bilsek sevgi olmaz. Karşındaki kadını bıktırmaman, bıktırdıysan da ne yapman gerektiğini bilmen gerekir. Ayrıca yaşını bilmiyorum ama o videolara inanmayı bırak. Elbette ki kadınlar hatta erkekler de parayı vs. sever kaldı ki İLGİ zaten ilişkinin oluşumunu sağlar, ilgi yoksa sen kim ilişki kim. Para konusu da şu : uzun süre parasızsan ve para kazanacak bir şeye çabalamıyorsan kusura bakma ama tekmeyi yersin. Düşündüğün gibi paran varsa seni seviyorlar gibi bir şeyi anlamamak da aptallık gerektirir, kimse kusura bakmasın. Gerçekten seven insanı bulmak zor bile olsa bu düşüncelere takılı kalıp düşünmek en büyük saflık olacaktır, risk almayı öğreneceksin. Kalp kıracaksın, kalbin kırılacak, kavga ve tartışma edeceksin ama gerçek sevgiyse o kişiyle zaten bunların hepsini atlatacaksın.

Kişiye göre değil cinsiyete göre konuşacaksan hiç ilişki yapma zaten.

Yeni konular

Geri
Yukarı