Kadınlar neden böyle?

Herkese merhaba arkadaşlar. Direk konuya giriş yapıyorum. (öncelikle kız arkadaşlar linç edecekse hiç okumadan çıkmasını istiyorum) dün arkadaşlarla geziyorduk bir tane abla gördük abla öyle giyinmiş ki çırılçıklak gibiydi. Sonra bizden bir arkadaş ablaya böyle 2 saniye baktı abla da bunu görü çıldırdı arkadaşlar söyleyeyim arkadaş ablayı süzmedi böyle taciz etmedi baktı ve kafasını yere baka baka gitti ama abla delirdi polisi arayacaktı özür dileye dileye gittik. Ne istedi abla bizden üstünde hiçbir şey yok her şey belli ve yani sapıkça bir yaklaşımda bulunmadık. Bize çok kötülük etti. Naptık biz bir şey yaptık da ben mi bilmiyorum yani size bunu anlatmak istedim iyi günler.

Ben olsam uçan tekme atardım o ablaya

Vallahi ne yalan söyleyeyim bende karşıyım böyle giyinmesine kadınların. Tamam böyle hafif şey giysiler giyilebilir havalar da sıcak zaten bayağı ama bazıları o kadar dar şeyler giyiyorlar ki insan ne diyeceğini bilemiyor. Bu devirde kimseye bakmamak gerek sanırsam. Geçenlerde bende yolda normal gidiyorum önüme genç bir roman çift çıktı. Bende yavaş yürüyorum biraz. Kızın sevgilisi bir döndü bana "hayırdır falan diye" halbuki ben yolumda gidiyorum kıza bile bakmamışım. Sonra mecbur geçtim daha hızlı yürümeye başladım. Gerçekten çok sıkıntı. Yan baktı kavgalarında ne kadar kişiler öldü, haberler yapıldı biliyoruz.

Kızlar çok ilgi istiyor. (genel)
Ben şahsen kaldıramıyorum.
EY3eEe2WsAEP2Dj.jpg
ıyorum.

Pasif tacizci, sapık kadın, öyle giyinip kendini hem teşhir ediyor hem de içindeki sapıklığı ortaya çıkarıyor. Biz erkekler onlar gibi giyinip sokağa çıkamıyoruz, 9 ay önce atletle otobüse bindiği için otobüsten atılan bir adam vardı. Kadını da atsınlar, hiçbir yere almasınlar kadının yaptığı çok büyük bir sapıklık o zaman, bir insan şık durduğu için orasını burasını teşhir edecek şeyler giymez.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Pasif tacizci, sapık kadın, öyle giyinip kendini hem teşhir ediyor hem de içindeki sapıklığı ortaya çıkarıyor. Biz erkekler onlar gibi giyinip sokağa çıkamıyoruz, 9 ay önce atletle otobüse bindiği için otobüsten atılan bir adam vardı. Kadını da atsınlar, hiçbir yere almasınlar kadının yaptığı çok büyük bir sapıklık o zaman, bir insan şık durduğu için orasını burasını teşhir edecek şeyler giymez.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

O adam kadınların içine atletle girdiği için ayıp şey falan ama kadın dapdaracık pantolon ile girince sorun yok. Gerçekten acınası durumdayız. Herhalde bir Avrupa ülkesinden biri görse şeyiyle güler bu durumlara.

Geri
Yukarı