Kadınlar neden çoğu şeyden memnun kalmaz?

2050'den sonra insanlar gerçek insanlar yerine seks robotlarıyla sevişecekmiş hatta 2030'da VR ile seks mümkünmüş merak etmeyin yakında onlara ihtiyacımız kalmayacak.
Nerden nereye getirdin konuyu.

Kadından(kız) kadına değişir, yanlış bir genelleme aynı şekil bu tipler erkeklerde de var.

Evet kesinlikle ama orana baktığımızda erkek ve kadın arasında çok büyük bir doyumsuzluk farkı var

Sebep: Şımartılmak. Melek kızım tarzı şeyler ile büyütülüp kendisini üstün görme.

Aslında 40-50 yaşındaki kadınların çoğunda bile sürekli daha iyisini istiyorum gibi konular fazlası ile var. Ayrıca eskiden Türk kadınları aşağılanıyordu ben şahsen pek şımartılmanın olduğunu düşünmüyorum

Evet kesinlikle ama orana baktığımızda erkek ve kadın arasında çok büyük bir doyumsuzluk farkı var

Aslında 40-50 yaşındaki kadınların çoğunda bile sürekli daha iyisini istiyorum gibi konular fazlası ile var. Ayrıca eskiden Türk kadınları aşağılanıyordu ben şahsen pek şımartılmanın olduğunu düşünmüyorum
40 50 yaşındaki kadınlara artık ne bileyim çok yanlış olabilir "milf" düşüncesi olduğu için kendilerini üst görüyor olabilirler.

Eskiden aşağılandıkları için "Ben hak ettiğim değeri görmedim sen göster" mantığı ile kendilerini daha fazla şey istemeye programlamış olabilirler. Psikoloji konusunda uzman değilim.

Geri
Yukarı