Kadınların hepsi neden aynı?

• Konuyu başlatan Alizm
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 141
  • Görüntüleme 7B
Küçük bir erkek kesimi, bir kadına milyon dolarlar kazandırmaya yetmez. Bahsettiğim öyle ufak bir kesim falan değil. Ayrıca genelleme yapmadan tahlilimi sunamam. O yorumu yaparken kendimi bile işin içine kattım neden genellemeye yapmayacağım?
Ohoho. Fazlasıyla yeter. 30 bin dolar bir kadın için harcayan gördü bu gözler. :) 200 bin kişi bir kadını baya baya milyoner eder.
Senin ona ihtiyacın var, onun da sana neden ezikliyorsun o zaman?
Kadın cinselliğini eziklediğimi kim söyledi ki? Kadınların bu davranışları cinsellikten kaynaklanmıyor ki. Bir kesim erkeğin sağladığı aşırı ilgiden ve sosyal medyanın da gözlerine bu aşırı ilgili erkekleri veya bu ilgiden fazlasıyla nasiplenmiş kadınları sokmasından dolayı bu kadar sabit bir tipe dönüştüler.

200 bin kişi bir kadını baya baya milyoner eder.
Ki bu kadar kalabalığa bile gerek yok. 10000 kişinin 100 dolar atması yeterli zamanla milyoner yapmak için. Emin ol 100 dolardan fazla atıyorlar.

Sanki erkekler çok farklı. Hepsi penisiyle düşünüyor, spor yapıp tüm kadınlara sahip olabileceğini sanıyor ve kadınları basit bir obje olarak görmelerine rağmen Onlyfans'daki kadınlara tonlarca para kazandırıyor. Madem o kadar basitler sahip olsana istediğine neden sadece fotoğrafını veya videolarını görmek için para veriyorsun onlara?

Hani kadınlardan üstündün? Neden onlara ihtiyacın var o zaman? Arkadaşım yayın açıyor ve League of Legends oynuyor, en ufak bir kötü oynayışında Twitch'te yorumlarda küfür bitmek bilmiyor. Ama kaç kere gördüm bir kız 0/10 feedliyor yorumlar "bir şey olmaz toplarsın", "olsun fena değildin yine de" gibi destekleyici yorumlarla dolup taşıyor.

Kendi cinsin olunca açık ararmış gibi en ufak bir hatasında saydırmaya başlayan sözde erkekler söz konusu bir kız olunca melek kesiliyorlar. Daha bahsetsem bahsederim burada erkeklerin çok falsosu var da, şimdi beni kadın sanıp "women" diye dalga geçecekler olacak, çünkü tek yapabildikleri bu zaten o yüzden gerek yok.

Kara listeye alınacak bir arkadaş bu tarz mesajlara yanıt vermeniz imkansız çünkü adam her türlü açığına bahane buluyor ve genellemenin babasını yaparak kendini erkeklerin çok falsosu var filan diye rezalet genellemeler yaparak haklı zannediyor ama tartışmaya değmez. Gelmiş bir de hepsi penisiyle düşünüyor diyor :D lan oğlum şaka mısınız siz? Bu tarz tipler kendini dışarıdan WoW teknik adam aman tanrım ilahiyata erişmiş bir tanrısal bir düşüncenin vücüt bulmuş hali olarak biliyorlar ama dışarıdan ergenliğe yeni girmiş 16 yaşındaki bir ergenin tavırlarını yanstıklarını anlamıyorlar. Vallahi hiç uğraşamam bu tarz kendini ermiş zannedip bir halt dinlemeyen tipleri engellemenizi tavsiye ederim çok baş ağrıtır böyle bir betimleme yapan bir kişi.

Bu konu troll değil, demek istediğim şey nostalji programlarında 70'li 80'li ve 90'lı yıllardaki çekilen filmler olsun gerek magazin gerek seyahat türü vs. programlarda gördüğüm her kız farklı ve güzel (güzel derken kendine özgü yani) bir özgünlüğü var. Şimdi her kızın huyu, tipi, giyinişi aynı klon gibi niye böyle oldu sizce?
Kesinlikle katılıyorum. %70'i Bir (femi)nazi fabrikasından çıkan klon yaratıklar.

@sasi Engelle o zaman dostum kimse benim fikirlerimi beğenmek veya onaylamak zorunda değil, genelleme yaparak kendimi de işin içine kattım zaten. Ermiş gibi davranacak olsam en başından genelleme yapmam şaka mısın? Genellemenin kötü bir şey olduğunu düşünmüyorum çoğunluğun aksine. Bir topluluğun çoğunluğu aynıysa hepsi aynıdır der geçerim bunun yüzdesini hesaplayacak değilim bunun için başka kurumlar var benim işim değil bu. Genelleme yapmadan tahlilimi sunamam kusura bakma.

Belli ki sen de bu bahsettiğim erkek kesimine dahilsin o yüzden biraz sinirlendin, olabilir böyle şeyler dert etme. Ek olarak lütfen cümle kurmayı öğren yazdıklarını anlayana kadar canım çıktı.

Yaşam tarzları, konuştukları, izledikleri ve dinledikleri hemen hepsinin aynıdır. Geneli böyledir ve asla da değişmezler. O yüzden değişmeyenlere karşı asla değişmeyin.

Yeni konular

Geri
Yukarı