Kadınların hepsi neden aynı?

• Konuyu başlatan Alizm
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 141
  • Görüntüleme 7B
Calvin klenin markasının reklamlarını gördünüz mü hiç? Şişko, yağlı vücuda sahip mankenler ile ürün tanıtımı yapıyorlar. Kelimenin tam anlamıyla tiksinç reklamlar.
Sırf birkaç geri zekalının sevgisini kazanmak için girmedikleri şekil yok, yakında yapışık kafalı bebekler ile de ürün tanıtımı yaparlar. Dünya her geçen yıl yaşanamaz bir hale geliyor.
Bir nebze de olsa erkekler aynı değil diyebilirim.
Dur dur dur, eğer "hepsi aynı değil" demeseydi gene bütün erkekler kütük mü olacaktı? Bu nasıl mantık? Ülkede 44 milyon erkek var. Hepsi aynı demeniz için hepsini tanıyor olmanız lazım.

Teşekkürler 🙏
Keyifi anlatamam, yaşanır. Siz de koşun görün. Benim gibi bağımlısı olursunuz.
Spor salonunda 3 ay boyunca at gibi koşmuştum.
Damarlarımdan akan kayın kaynaması, ciğerlerimin yanması ve ocakta pişen yemekten çıkan buhar gibi vücudumdan yükselen buharı deneyimlemek tatmin edici bir süreçti.

İnsanlar garip ya: D bazen düşünüyorum ama empati kuramıyorum nasıl böyle bir zihniyet ile düşünmek sizi kendinizle çeliştirmiyor uykum var zaten hiç denklem uyduramıyorum sadece şu an mantıksız kelimesi aklıma takılıyor.

Sırf birkaç geri zekalının sevgisini kazanmak için girmedikleri şekil yok, yakında yapışık kafalı bebekler ile de ürün tanıtımı yaparlar. Dünya her geçen yıl yaşanamaz bir hale geliyor.
Her şey para için, bu sistemi kim devam ettiriyor bilmiyorum ama çok becerikliler. :)

Bence bize bir tane dâhâ dünya savaşı lazım. Çin, Afrika, Güney Amerika ve Doğu tarafındaki arap nüfusuna müdahele edilmesi yeterli olur. 😂

Her şey para için, bu sistemi kim devam ettiriyor bilmiyorum ama çok becerikliler. :)
Şu anda bir filmde, oyunda eş cinsel bir karakter olmazsa medya anında saçma sapan propagandalar yapıp insanları boykota sürüklüyorlar. Eh, bu saçma güruhun peşinden gidenler de de akıl yok.
Her şey SJW'lerin suçu.

#DünyamdaSJWİstemiyorum!

Bence bize bir tane dâhâ dünya savaşı lazım. Çin, Afrika, güney Amerika ve doğu tarafındaki Arap nüfusuna müdahale edilmesi yeterli olur. 😂

Aman hocam Afrika'da kabile savaşı çıksa enflasyon yükseliyor. Dünya savaşına dayanamayız.

Geri
Yukarı