Kafa Dağıtma Yolları

Hocam bilgisayarın neyi fazla? Çok pahalı olduğundan mı diyorsunuz? 14 gün içinde her şeyi iade etme imkanı var internetten alındıysa. RX 570 takarsınız yada RX 580 biter.
Onun dışında, konuya girdim de lahmacun gördüm, param yok ve canım çekti :(
Yapılır mı bu.
İnsanlara 2060 deyince 'ohaaa ikibin altmış mı heaağğğ' diyorlar. Sistemi 6000 TL'ye aldım.

Alıyosun yanına biraz para gidiyosun markete alıyosun en büyüğünden Nutella vs cipsi kolası bira içiyosan al yine. Otur bir yere kız arkadaşın varsa onla ye yoksa göm hepsini Youtube falan gerekirse çarşıya in biraz terle ;). Hiçbir şeyin kalmaz emin ol :D.

İnsanlara 2060 deyince 'ohaaa ikibin altmış mı heaağğğ' diyorlar. Sistemi 6000 TL'ye aldım.
O kart niyeyse bana da abartı geliyor. 2.500₺ falan olması sebebiyle. Nvidia yeni serilerinin isimlendirmesi berbat bence zaten. Pek sevmedim. Ancak büyütmeye gerek yok, ne güzel 2500 liralık ekran kartın var, keyfini çıkar hocam, hava at hatta :p

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı