Kafa dağıtmak için oyun önerisi

Atakan.39

Zeptopat
Daha fazla  
Selamlar,

28 yaşındayım bir şirkette departman yöneticisi olarak çalışıyorum. Akşamları ve hafta sonları kafa dağıtmak için oyun oynamak istiyorum ama ne oynamam gerektiğini bilmiyorum, kolayca sıkılıyorum. Aşağıya oynadıklarımı yazıyorum ona göre öneride bulunursanız sevinirim teşekkürler.

En çok oynadıklarım:
Football Manager, bütün serilerini oynadım.
Sims 4, yıllarca oynadım.
Europa Universalis ve Crusaders Kings 3: Benzer tarzda oldukları için beraber yazdım, bunları da yıllarca oynadım.
Heartstone.
Hitman.

Twitcher 3, RDR 2 ve Kingdom Come Deliverence gibi oyunları da çok oynadım ama çok uzun ve aşırı detaylı oldukları için bitiremedim hiçbirini.

Korku oyunlarını sevmem. Şimdilik aklıma gelenler bunlar. Şimdiden teşekkür ederim!

Son düzenleyen: Moderatör:
Futbol oyunlarında (FIFA vb.) kariyer oynayabilirsiniz. Aşırı sarıyor.

aslında sniper ghost warrior 2 oynayabilirsin. kısa ama keyifli bir oyundu. hikayesi falan önemsiz ama ben eğlenmiştim.
Onun dışı belki roguelike oyunlara bakabilirsin. genelde ağır bir hikayeleri olmuyor ve sürekli savaşıyorsun falan, baştan başlıyorsun. oturup birileriyle muhabbet ederken keyifli gelen oyunlar bence. vampire survivors, dead cells falan önerimdir.
kesin oynamışsındır ama age of empires serisi klasiktir, ben yine de yazayım dedim.
Komedili basit bir oyun sayılır genelde ama eğer şakaları falan size çok agresif gelmezse south park oyunları güzeldir. çizgi dizisi de aşırı komiktir.
crysislar olabilir.
doom 2016 ve eternal yine iyidir. diğerlerine göre hikaye tarafı da var biraz ama umursamayıp sadece şeytan kesebilirsiniz.

Selamlar,

28 yaşındayım bir şirkette departman yöneticisi olarak çalışıyorum. Akşamları ve hafta sonları kafa dağıtmak için oyun oynamak istiyorum ama ne oynamam gerektiğini bilmiyorum, kolayca sıkılıyorum. Aşağıya oynadıklarımı yazıyorum ona göre öneride bulunursanız sevinirim teşekkürler.

En çok oynadıklarım:
Football Manager, bütün serilerini oynadım.
Sims 4, yıllarca oynadım.
Europa Universalis ve Crusaders Kings 3: Benzer tarzda oldukları için beraber yazdım, bunları da yıllarca oynadım.
Heartstone.
Hitman.

Twitcher 3, RDR 2 ve Kingdom Come Deliverence gibi oyunları da çok oynadım ama çok uzun ve aşırı detaylı oldukları için bitiremedim hiçbirini.

Korku oyunlarını sevmem. Şimdilik aklıma gelenler bunlar. Şimdiden teşekkür ederim!
Hocam size ben Indie oyun önereceğim. Hem detay barındırmayan hem de bıktırmayan oyunlar olacak. Istediğiniz zaman da kapatırsınız.

-Hollow Knight
-Katana Zero
-Hades
-Dead Cells

Kafa dağıtmalık vurdulu kırdılı olarak da:

-Devil May Cry 5 (Diğer oyunlarını da oynayabilirsiniz.)
-Doom Eternal (Serinin en iyi oyunu budur.)
-Bayonetta (DMC serisine benzeyen oyunlarından birisi. Özgündür.)

Yeni konular

Geri
Yukarı