Kafa dağıtmak için oyun önerisi

Sapare Aude

Picopat
Daha fazla  
Sıkılıyorum dostlar, bunalıyorum. Şöyle çok yer kaplamayan, kafamı dağıtabileceğim Online, offline, hikayeli hiç fark etmez bir oyun öneriniz yok mu ya? Çok ihtiyacım var inanın, başka şeylerle ilgilenmeye yeni şeyler yapmaya. Sistem konusunda problemim yok, 25-30GB'den yukarı yer kaplamasın yeterli. Malum depolama sorunu var.

Space Engineers -> Mühendislik merakınız varsa araç tasarlamaktan, hesap kitap yapmaktan derdinizi unutursunuz.

ETS 2 - ATS -> Gamepad, Mouse ya da en güzeli direksiyon seti ile müziğinizi açıp kahvenizi yudumlayıp salına salına yol gitmek de güzeldir.

Snowrunner -> Issız arazilerde kamyonlarla keşif, nakliye v.b yaparsınız.

Flatout Ultimate Carnage -> Eski bir oyun ama çarpa çurpa yarışması gerçekten güzel.

Sıkılıyorum dostlar, bunalıyorum. Şöyle çok yer kaplamayan, kafamı dağıtabileceğim Online, offline, hikayeli hiç fark etmez bir oyun öneriniz yok mu ya? Çok ihtiyacım var inanın, başka şeylerle ilgilenmeye yeni şeyler yapmaya. Sistem konusunda problemim yok, 25-30GB'den yukarı yer kaplamasın yeterli. Malum depolama sorunu var.
Super Meat Boy tam kafa dağıtmalık oyun.

Drift86 ve Left 4 Dead serisini öneriyorum. Yalnız olunca belli bir süre sıkıntı verebilirim. Ama seçim size kalmış :)

Yeni konular

Geri
Yukarı