Kafa dağıtmalık basit ve eğlenceli oyun önerisi

Aşağıdaki oyunlara sahibim ama canım büyük oyun istemediğinde girip serbest takılabileceğim bir oyun(lar) arıyorum. Direkt açık dünya oyunlarını kast etmiyorum. Basit eğlence olsun yani. Project Zomboid, Pro Soccer Online vs. gibi girip takılayım kafama göre. Büyük oyun olursa muhtemelen sarmaz beni.

Eki Görüntüle 1864920

Neon white.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hayatımda oynadığım en eğlenceli oyun.
Her farklı biomda farklı silahlar geliyor ve silahlar karttan ibaret çok eğlenceli.

Broforce.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Kill bill Blade rambo daha tüm filmlerin karakterleri bu oyunda operasyon yapıyoruz arkadaşlarlada oynanıyor.

Aşağıdaki oyunlara sahibim ama canım büyük oyun istemediğinde girip serbest takılabileceğim bir oyun(lar) arıyorum. Direkt açık dünya oyunlarını kast etmiyorum. Basit eğlence olsun yani. Project Zomboid, Pro Soccer Online vs. gibi girip takılayım kafama göre. Büyük oyun olursa muhtemelen sarmaz beni.

Eki Görüntüle 1864920
Left 4 Dead 2 , Outlast , Fishing Planet

Geri
Yukarı