Kafa dağıtmalık Oyun önerisi

rapzeR

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba böyle kafa dağıtmalık, çok kasmadan oynayacağım oyun önerisi yapar mısınız? Tür önemli değil RPG, FPS her türlü kategori olur. Sadece çok kasmadan oynamak istiyorum. Pek anlatamadım siz anlamışsınızdır :D.

Son düzenleyen: Moderatör:
Black Mesa oynayın. Canavar vurmak eğlenceli olacaktır. Veya grafik takıntınız yoksa Half Life Source oynayabilirsiniz.
Hotline Miami de oynayabilirsiniz.

Doom Eternal öneririm. O iblisleri bir parçalayın anlayacaksınız.
Özür dilerim kategori farketmez demiştim ama fps türünden biraz sıkıldım gibi oynamaya değer mi yani diğer fps oyunları gibi kendini kasarak mı oynanışı.
Crysis serisi, Mafia serisi bu 2 oyun serisini öneririm.
Mafia serisini şuan oynuyorum ilk oyunu bitirdim 2. oyundayım ancak ilk oyundaki tadı alamıyorum nerede tommy reis :D
Celeste, katana Zero gibi indielere yönelin. Aynı zamanda the messenger da var.
İlk defa duyuyorum kesinlikle bakacağım çok teşekkürler.

Özür dilerim kategori fark etmez demiştim ama FPS türünden biraz sıkıldım gibi oynamaya değer mi yani diğer FPS oyunları gibi kendini kasarak mı oynanışı.
Hayır. Kendini kasmıyor. Kendisinin mükemmel bir oynanışı var ve şu an piyasadaki hiçbir FPS oyunu ile karşılaştırılamaz Wolfenstein serisi hariç.

Özür dilerim kategori fark etmez demiştim ama FPS türünden biraz sıkıldım gibi oynamaya değer mi yani diğer FPS oyunları gibi kendini kasarak mı oynanışı.

Mafia serisini şu an oynuyorum ilk oyunu bitirdim 2. oyundayım ancak ilk oyundaki tadı alamıyorum nerede tommy reis :D

İlk defa duyuyorum kesinlikle bakacağım çok teşekkürler.

Zaten 1 ve 2 sarıyor 3'e girme derim :D

Geri
Yukarı