Kafa dağıtmalık Oyun önerisi

Özür dilerim kategori fark etmez demiştim ama FPS türünden biraz sıkıldım gibi oynamaya değer mi yani diğer FPS oyunları gibi kendini kasarak mı oynanışı.

Mafia serisini şu an oynuyorum ilk oyunu bitirdim 2. oyundayım ancak ilk oyundaki tadı alamıyorum nerede tommy reis :D

İlk defa duyuyorum kesinlikle bakacağım çok teşekkürler.

Crysis serisi Türkçe dublajlı bir oyun denemenizi şiddetle tavsiye ediyorum.

Black Mesa oynayın. Canavar vurmak eğlenceli olacaktır. Veya grafik takıntınız yoksa Half Life Source oynayabilirsiniz.
Hotline Miami de oynayabilirsiniz.
Yeni bilgisayar aldım. Eski bilgisayarımda yeni grafikli oyunları pek oynuyamadığım için eski grafikten sıkıldım biraz diğer önerdiğiniz oyunlara bakacağım çok sağolun :D
Zaten 1 ve 2 sarıyor 3'e girme derim :D
3 ü kendiniz deneyimlediniz mi genellikle olumsuz bir görüş var da. 2. oyundan da 1. oyundaki havayı pek alamadım maalesef. Ve sanırım 3 ün hikayenin devamı vs durumu yok eğer öyleyse 3. oyuna girmeyeyim hiç. Ve mafia benzeri oyun öneriniz var mı?
Hayır. Kendini kasmıyor. Kendisinin mükemmel bir oynanışı var ve şu an piyasadaki hiçbir FPS oyunu ile karşılaştırılamaz Wolfenstein serisi hariç.
Tamamdır gamepass ile deneyimleyeceğim çok teşekkürler :D
İlk defa duyuyorum kesinlikle bakacağım teşekkürler.
Crysis serisi Türkçe dublajlı bir oyun denemenizi şiddetle tavsiye ediyorum.
Artık cahil mi dersiniz ne dersiniz bilmiyorum, ancak türkçe dublaj olduğunu yeni öğrendim teşekkürler deneyeceğim :D

Yeni bilgisayar aldım. Eski bilgisayarımda yeni grafikli oyunları pek oynuyamadığım için eski grafikten sıkıldım biraz diğer önerdiğiniz oyunlara bakacağım çok sağ olun :D

3'ü kendiniz deneyimlediniz mi genellikle olumsuz bir görüş var da. 2. oyundan da 1. oyundaki havayı pek alamadım maalesef. Ve sanırım 3'ün hikayenin devamı vs durumu yok eğer öyleyse 3. oyuna girmeyeyim hiç. Ve Mafia benzeri oyun öneriniz var mı?

Tamamdır Game Pass ile deneyimleyeceğim çok teşekkürler :D

3'ü 2 kere oynadım. Bana göre dolu dolu bir şey yok Crysis 2'nin hafif daha sıkıcısı gibi düşünün.
Yeni bilgisayar aldım. Eski bilgisayarımda yeni grafikli oyunları pek oynuyamadığım için eski grafikten sıkıldım biraz diğer önerdiğiniz oyunlara bakacağım çok sağ olun :D

3'ü kendiniz deneyimlediniz mi genellikle olumsuz bir görüş var da. 2. oyundan da 1. oyundaki havayı pek alamadım maalesef. Ve sanırım 3'ün hikayenin devamı vs durumu yok eğer öyleyse 3. oyuna girmeyeyim hiç. Ve Mafia benzeri oyun öneriniz var mı?

Tamamdır Game Pass ile deneyimleyeceğim çok teşekkürler :D

İlk defa duyuyorum kesinlikle bakacağım teşekkürler.

Artık cahil mi dersiniz ne dersiniz bilmiyorum, ancak Türkçe dublaj olduğunu yeni öğrendim teşekkürler deneyeceğim :D

Yönetmeni cevat yerli olduğundan oyun Türkçe dublajlı :) Türk oyunu demiyorum ceo su Türk :D

Civilization önerebilirim veya anno serisinden herhangi biri. :) vurdu kırdıdan çok tek bir şey düşünerek vaktinizi keyifli geçirebilirsiniz.

3'ü 2 kere oynadım. Bana göre dolu dolu bir şey yok Crysis 2'nin hafif daha sıkıcısı gibi düşünün.

Yönetmeni cevat yerli olduğundan oyun Türkçe dublajlı :) Türk oyunu demiyorum ceo su Türk :D
Türkçe dublaj farklı bir deneyim olacak :D Ve ben Mafia serisinden bahsediyordum 3. oyunu kötü diye siz sanırım crysis anladınız :D Bunlardan sonra şu ps3 emulatörü ile last of us ı da deneyimlemeye çalışacağım.
Civilization önerebilirim veya anno serisinden herhangi biri. :) vurdu kırdıdan çok tek bir şey düşünerek vaktinizi keyifli geçirebilirsiniz.
İsimlerini duydum ancak hiç deneyimleme şansım olmadı öneriniz için çok teşekkürler bakacağım :D

Türkçe dublaj farklı bir deneyim olacak :D ve ben Mafia serisinden bahsediyordum 3. oyunu kötü diye siz sanırım Crysis anladınız :D bunlardan sonra şu PS3 emulatörü ile Last of Us'ı da deneyimlemeye çalışacağım.

3. seri yi deneyimledim. Açıkcası hep aynı şeyleri yapıyorsunuz. Biyerleri basıp adamları öldürüyorsunuz. Bastığınız yere asıl patron geliyor tekrar basıp patronu öldürüyorsunuz. Ben susturucu ile gizli girilen oyunları sevdiğim için az da olsa hoşnut olmuştum.

3. seri yi deneyimledim. Açıkcası hep aynı şeyleri yapıyorsunuz. Biyerleri basıp adamları öldürüyorsunuz. Bastığınız yere asıl patron geliyor tekrar basıp patronu öldürüyorsunuz. Ben susturucu ile gizli girilen oyunları sevdiğim için az da olsa hoşnut olmuştum.
Ben ise direk tek atıp geçmektense gerçekçi çatışmayı siper alarak vs olan oyunları seviyorum. Mafia 1 i çok sevmiştim ona göre nasıl acaba? 2. oyundan şu ana kadar çok zevk alamadım ondan da kötüyse hiç girmeyeyim bile.

Geri
Yukarı