Kafa kaşıntısı neden olur?

Furkan242

Decapat
Daha fazla  
Kafamda saçma sapan bir kaşıntı var, sadece kafam kaşınıyor. 2 kardeşim aylardır uyuz, yeni yeni toparlandılar. Uyuz kafa derisinde pek olmazmış. 1 haftadır sadece kafamda kaşıntı var. Eğer uyuzsa çoktan olması gerektiği yerlerde görünür diye düşünüyorum çünkü elimi kafama sürekli atıyorum. Önlem amaçlı 5 kere falan tüm vücudumu sirkeyle yıkamıştım. Acaba sirkeden mi oluyor?

Kafamda saçma sapan bir kaşıntı var, sadece kafam kaşınıyor. 2 kardeşim aylardır uyuz, yeni yeni toparlandılar. Uyuz kafa derisinde pek olmazmış. 1 haftadır sadece kafamda kaşıntı var. Eğer uyuzsa çoktan olması gerektiği yerlerde görünür diye düşünüyorum çünkü elimi kafama sürekli atıyorum. Önlem amaçlı 5 kere falan tüm vücudumu sirkeyle yıkamıştım. Acaba sirkeden mi oluyor?

Egzema olabiliri sirkeden de olabilir doktora görünün.

Egzema olabiliri sirkeden de olabilir doktora görünün.
Kafanda kızarıklıklar, kepek veya pullanma falan varsa egzema olabilir.
Elinize pul pul döküntü geliyor mu? Geliyorsa egzama falan da olabilir, benzer olayı arada bir yaşıyorum egzama tutunca özel şampuanlar kullanmak gerekiyor.
yok öyle kepek, kabuk kaşıntısı değil. Görünürde hiçbir şey yok. Kafamın her bir noktası kaşınmadan ziyade karıncalanıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı