Kafa Topu 2 Oynayan Var Mı?

Reklamlar siz neye bakarsanız ona göre çıkıyor yani ekran kartlarına bakarsan onlar çıkar.
Ne alaka. Isim gucum yok iluminati mi bakiyorum. Seytan mi bakiyorum.
Isim gucum yok sapik sapik videolar mi izliyordum. 3 sene onceydi ve 11 yasindaydim. Tovbe tovbe.
Reklamlar siz neye bakarsanız ona göre çıkıyor yani ekran kartlarına bakarsan onlar çıkar.
Isim gucum yok +18 videolar seyrediyorum. Sonra da reklamlarda +18 reklam cikiyordu. Valla gulerim ben buna.

Ne alaka. Isim gucum yok iluminati mi bakiyorum. Seytan mi bakiyorum.
Isim gucum yok sapik sapik videolar mi izliyordum. 3 sene onceydi ve 11 yasindaydim. Tovbe tovbe.

Isim gucum yok +18 videolar seyrediyorum. Sonra da reklamlarda +18 reklam cikiyordu. Vallahi gulerim ben buna.

Araştır kardeşim yalan mı?

1641137062383.png

Google'un kendisi diyor.

Araştır kardeşim yalan mı?

Eki Görüntüle 1259313

Google'un kendisi diyor.
Yahu ben reklamlar google da degil oyunda cikiyor dedim. Oyunla google ne alaka.
Al iste benim yasadigim sorun;

Yahu ben reklamlar Google da degil oyunda cikiyor dedim. Oyunla Google ne alaka.

Tamam sen haklısın.
Evet, bu oyunlar para için yapılır. Sizden para ödemeniz ya da reklam izleyerek para kazandırmanız beklenir ki gayet normal. Bunu kaba bir şekilde dile getirmeleri ise biraz hatalı. Reklam konusuna kesin bir şey diyemiyorum. Google'ın işi belli olmuyor. Belki saçma bir sebeple gösteriyordur bilemiyorum ama bazen de çerezlerden yardım alarak reklam gösterir. Yani kişiye göre ilgi alanı seçer. +18 arama yapıldıysa o hesap için o reklamlar uygun görülmüş olabilir.

Ne güzel demiş işte @Taptic

Geri
Yukarı