Kafa üstü Wireless müzik kulaklığı önerisi

Afatsum reverse

Centipat
Daha fazla  
Öncelikle selam. Şu anda JBL Quantum 300 kullanıyorum ve bassları daha güzel bir Wireless kulaklık arıyorum. Maksimum bütçem 1.7k ve kulaklığı asıl olarak müzik için kullanacağım. Kulağı çevreleyen ve tercihen sürücü çapı 50mm olan kulaklık önerebilir misiniz? Şimdiden teşekkürler.
Aktif gürültü engellemesi olursa çok iyi olur.

Öncelikle selam. Şu anda JBL Quantum 300 kullanıyorum ve bassları daha güzel bir Wireless kulaklık arıyorum. Maksimum bütçem 1.7k ve kulaklığı asıl olarak müzik için kullanacağım. Kulağı çevreleyen ve tercihen sürücü çapı 50mm olan kulaklık önerebilir misiniz? Şimdiden teşekkürler.
Aktif gürültü engellemesi olursa çok iyi olur.

Bass olarak Razer opus X ve Anker Q10i bu alanda öne çıkıyor gürültü engelleme konusunda mikrofon açısından Q10i daha iyi ve kulağı çevreleyen bir tasarımı olduğu için yalıtım konusunda daha iyi diyebiliriz.

Genel kullanım. Hem sporda kullanacağım hem de toplu taşıma/ okul gibi kalabalık yerlerde kullanacağım. İlginiz için de ayrıca teşekkür ederim.
Hiç sorun değil ne demek. Eğer mikrofon ve yalıtımdan ziyade ses seviyesi ve bass seviyesi gibi şeylere önem veriyorsanız daha düşük fiyatıyla opus X önerebilirim. Veya diyorsanız ki ben hem yalıtım istiyorum hem yüksek ses hem güzel mikrofon 2.el G435'lere yönelebilirsiniz. Ben 2.ele güvenemiyorum derseniz de o sizin kararınız.

G435'ler kumaş ped değil mi? Yani dışa ses vermez mi?

Hocam pedler hakkında aşırı bilgili değilim yanlış bilgi vermek istemem zaten ses seviyesi yüzde 80i geçince neredeyse her kulaklık dışarı ses verir bunu olabildiğince azaltmak için kulağı çevrelemesi lazım bu konuda da Q10i üstün opus X biraz daha fazla ses veriyor dışarıya.

Yeni konular

Geri
Yukarı