Kafam vücuduma göre büyük büyüyünce geçme ihtimali var mı?

isabela

Kilopat
Arkadaşlar ben 14 yaşındayım. Boyum biraz kısa olduğundan kafam boyuma ölçüsüz. Arkadaş ortamında az çok artık benle dalga geçilmese de yeni tanıştığım bazı kişiler kafaya bak, koca kafa, kafanın arkasında bir tane daha kafa var ve tüplü televizyon gibi tabirlerde bulunuyorlar. Bu beni üzüyor tabi. Tek tesellim ''Allah beni böyle yaratmı , iyi ki elim ayağım tutuyor'' demek. Sizce büyüyünce bu sorun ortadan kalkmaya başlar mı yoksa saç uzatıp gizleyebilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet benim tek tesellim bu ve şükrediyorum. Peki saç uzatsam biraz kapatabilir miyim. 4 aydır saçımı kestirmediğim için burnumu geçiyor?

Evet benim tek tesellim bu ve şükrediyorum. Peki saç uzatsam biraz kapatabilir miyim. 4 aydır saçımı kestirmediğim için burnumu geçiyor?
Saç uzatma gibi onu kapatacak yöntemlere başvurma, Allah seni öyle yaratmışsa hayır vardır illa ki. Akışına bırak.

Arkadaşım ben küçükken öyleydim şimdi normalim kardeşimde öyle büyüyünce geçecek diyorum inanmıyor ve ayrıca benim sol kulağım aşırı kepçe ve eskiden hep arkadâşlarımdan bunun yüzünden uzak duruyordum kulağımla dalga geçecekler diye ama şimdi kendimle arkadaşlarımın yanında dalga geçiyorum şunu anladım birisiyle arkadaş olduğunda hiçbir "insan" evladı senin kafana kulağına saçına bakmıyor espirilerin, dürüstlüğün, pozitifliğin önemli bende aynaya bakıp üzülüyordum kalitenin dış görünüşte olmadığını anladım eskiden annem fikirlerimi değiştirmeye çalışsada tamam anne değip kulağıma takmaya devam ediyorum şimdi anlıyorum sana bunları teselli etmek için yazmıyorum şimdi fikirlerin değişmeyecek ama sen iletişimini genişlettiğinde bunu anlayacaksın

Arkadaşlar ben 14 yaşındayım. Boyum biraz kısa olduğundan kafam boyuma ölçüsüz. Arkadaş ortamında az çok artık benle dalga geçilmese de yeni tanıştığım bazı kişiler kafaya bak, koca kafa, kafanın arkasında bir tane daha kafa var ve tüplü televizyon gibi tabirlerde bulunuyorlar. Bu beni üzüyor tabi. Tek tesellim ''Allah beni böyle yaratmı , iyi ki elim ayağım tutuyor'' demek. Sizce büyüyünce bu sorun ortadan kalkmaya başlar mı yoksa saç uzatıp gizleyebilir miyim?
Reis şimdi bende 14üm son durum nedir nolur cevapla 😢

Gelişmeler nedir?

Geri
Yukarı