Kafama sert bir şekilde top geldi

• Konuyu başlatan Lopy
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 11
  • Görüntüleme 496

Lopy

Centipat
Daha fazla  
Bugün okulda saat 1 civarı beden dersinde kaledeyken arkadaş kafama top attı, tabii kasıtlı yapılan bir şey değil, 1-2 dakika bir başım döndü ve daha sonrasında saat 4'e kadar hafif başım ağrıdı ve şu an ağrımıyor. Sizce büyütülecek bir şey var mı? Şu ana kadar da hiç uyumadım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çok sert çarptıysa 1-2 gün şişip geçecektir. Benim de kafama ayakla atılmış basketbol topu çarpmıştı. Bayılmıştım ama sonra evde uyandım ve bir sorun yaşamadım. Baş dönmen devam ederse acile başvurursun.

Kötü hissediyorsanız acile gidin hemen ama büyütülecek bir şey olduğunu sanmıyorum.

Bugün okulda saat 1 civarı beden dersinde kaledeyken arkadaş kafama top attı, tabii kasıtlı yapılan bir şey değil, 1-2 dakika bir başım döndü ve daha sonrasında saat 4'e kadar hafif başım ağrıdı ve şu an ağrımıyor. Sizce büyütülecek bir şey var mı? Şu ana kadar da hiç uyumadım.
Direk beynine geldi ise hastaneye gittiğinde tomogrofi çektiriyorlar bişey çıkmazsa bu gece ne olur ne olmaz 30 dakika 1 saat gibi aralıklarda uyandırın iyimi diye kontrol edin diyolar

Birşey olmaz. Çarptığında buz tuttunuzmu ? Bizim sınıf hep öyle yapar.

Hastaneye git bence. Ben 12.sınıftayken bir kızın kafasına voleybol topu fırlatmıştım.(kasıtlı değildi) ambulans çağırmışlardı. Dikkat et yani sende.

Yeni konular

Geri
Yukarı