Kaleciyken ele ani sert top geldi

Seekus

Hectopat
Yer
Bind,Fas
Daha fazla  
Meslek
Raze ile uçup kaçma
Dün maç yapiyorduk adamlar bizden büyüktü bende kaleciyken eldivenin vardı ama çok sert bir sekilde top geldi elime bileğim acıdı bayağı anlık sonra hafif ağrı devam etti eve gidip buz koydum 30-40 dk her yerine bilegimin şu an uyudum uyandım ağrısı geçti ama zorlayınca hafif ağrıyor ve biraz şişik bir şey olmuş mudur?

Dün maç yapiyorduk adamlar bizden büyüktü bende kaleciyken eldivenin vardı ama çok sert bir sekilde top geldi elime bileğim acıdı bayağı anlık sonra hafif ağrı devam etti eve gidip buz koydum 30-40 dk her yerine bilegimin şu an uyudum uyandım ağrısı geçti ama zorlayınca hafif ağrıyor ve biraz şişik bir şey olmuş mudur?
Kral öncelikle top çok sert gelmesi normal sizden büyük adamların gelmesi nedeniyle. Sizin gücünüz ile o adamların gücü bir değil. Bende kalecilik yapıyorum ve haftada 1 elim inciniyor. Vücut bu acıya alıştıktan sonra zaten o şutlara sen kendi isteğinle elinin değerini anlamadan atlayacaksın. Buz koyman iyi olmuş her zaman buz koymak istemiyorsan burkulmaları hafif önlemek istiyorsan eline maçdan önce bandaj sar öyle maça gir. Elinide bişey olmamıştır ama çok da yorma bu sefer doktara gitmen gerekebilir tavsiye etmem. İyi günler dilerim

Geri
Yukarı