Kafama sopa vurdular

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
3 Gün önce mahallede 3 keko tarafından gasp ediliyordum. Yer güngören. Saat 2 civarı ilk muhabbet sigaran var mı demeleri ile başladı. Ağzımda yanan sigaradan dolayı yok diyemedim. 3'üne de verdim marlboromdan. Her neyse bunlar muhabbet açtı, zenginsin falan saati maati ver dedi. Bir takım falan ayağına götürecek diesel saatimi zımbo. Dedim emanet falan falan. Dedi "ver hadi takip vereceğim" falan fistan. Dedim yok veremem işim çıktı ayağına tüyecektim ki. Aralarından biri çobanların elinde tuttuğu sopayı havaya kaldırıp saati ver lan dedi. Yalan söyleyemem 3 kişiydi benim toto 3, 5 attı birini vursam diğeri takacak bıçağı. Neyse artık bıçak kemiğe dayandı benim bileği falan tuttular saati çıkarmak için sinirlendim cebimdeki muştayı 1 tanesine patlattım. Diğer dırzo sopayla kulağıma vurdu. Her neyse sersemlediğim için saati dızladılar. Bunları bulmam mümkün mü? Mahalle arası oldu olay kamera yok. Gerçi bunlarda kimlik dahi yoktur.

Çok sinir bozucu bir olay. Aslında muşta yerine biber gazı taşısanız daha etkili olur. Bir anda biber gazını sıkıp suratlarına topuklayabilirdin belki mahalleyi biliyorsan kaçmak ve bir yere sığınmakta kolay olurdu.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı