Kafanın Arka Kısmına Gelen Kafa Darbesi Zarar Verir mi?

Eğer kulak çınlaması hala devam ediyorsa bir baktırmanızı öneririm. Onun haricinde beyne giden damarlardan biri bir darbe almışsa ondan olmuş olabilir.

O an da olması normal, şu anda bu belirtiler yoksa bir şey olmaz.
Şişlik gitsin diye kafamı elimle bastırdım ama dahala şiş başım dönmüyor gözüm kararmiyor yada beyaz ışık yok kulak çınlaması da yok ilgilendiğin için teşekkür ederim

Kafa kısmı şakaya gelmez. Doktor gözetiminde olmanız gerekiyor.
Nereye bakılabilirim yani hastanede hangi bölüm yada beynimin filminimi cektiriyim yada röntgen mi deniyor çok anlamam öyle şeylerden ilgilendiğin için teşekkür ederim

Eğer kulak çınlaması hala devam ediyorsa bir baktırmanızı öneririm. Onun haricinde beyne giden damarlardan biri bir darbe almışsa ondan olmuş olabilir.

Kulak çınlaması yok onun haricinde bir sıkıntı çıkar mı sizce beyin için.

Son düzenleme:
Gereksiz kaygı duyuyorsun şu anda, eğer dediğim gibi şu anda bu belirtiler yoksa herhangi bir sorun yoktur.

Allah aşkına dövüş sporcularının kafası sizinkinden farklı değil, demir koruyucu yok.
Bir maçta dünyanın yumruğunu yiyorlar, rahat olun.

Deseydiniz ki başım dönüyor, midem bulanıyor vb. belirtiler mevcut, tomografi çektirin derdim ama belli ki bir şeyiniz yok şükür.

Yatın uyuyun, sabaha bir şeyiniz kalmaz.

Gereksiz kaygı duyuyorsun şu anda, eğer dediğim gibi şu anda bu belirtiler yoksa herhangi bir sorun yoktur.

Allah aşkına dövüş sporcularının kafası sizinkinden farklı değil, demir koruyucu yok.
Bir maçta dünyanın yumruğunu yiyorlar, rahat olun.

Deseydiniz ki başım dönüyor, midem bulanıyor vb. belirtiler mevcut, tomografi çektirin derdim ama belli ki bir şeyiniz yok şükür.

Yatın uyuyun, sabaha bir şeyiniz kalmaz.

Sağ olasın adamim iyi geceler teşekkür ederim.

Nereye bakılabilirim yani hastanede hangi bölüm ya da beynimin filminimi cektiriyim ya da röntgen mi deniyor çok anlamam öyle şeylerden ilgilendiğin için teşekkür ederim.

Kulak çınlaması yok onun haricinde bir sıkıntı çıkar mı sizce beyin için.

Eğer dediğiniz gibi hiçbir belirti yoksa bir şey olmaz hocam darbe esnasında vücudun bir tepkisi olarak yaşamışsınızdır fazla takmayın.

Eğer kulak çınlaması uzun süreli baş ağrısı varsa doktora gidin eğer yoksa bir şey olmaz muhtemelen ama yine de ağır sporlarla uğraşmayın 2-3 gün beyin kendini iyileştirsin biraz.

Geri
Yukarı