Çözüldü Kafatası peşine düşülen film nedir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Tofiq

Centipat
Daha fazla  
Bir film vardı kaliteli falan, yeni nesil filmdi herhalde. Filmde adamlar kafatasılarının peşine düşüyordu. Aklımda kalan 2 sahne var. Adamın biri kafatasını elektron eldivenle tarıyor sonra 3D printer ile aynısını yapıyorlar, bir diğer sahnedede ejderha kafatasıydı sanırım onu volkana atıyorlardı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Hocam galiba Jackie Chan'nin filmi. Çünkü onda da değerli maket kafa taslarını almaya çalışıyorlardı. Birsinin elinde elektronik ediven vardı ve kafatasını tarayıyordu ve sizin dediğiniz gibi 3D yazıcıdan kopyasını çıkartıyorlardı ama volkana atma sahnesini hatırlayamadım. Galiba dediğiniz film ;
Jackie Chan Çin Falı.
Hocam galiba Jackie Chan'nin filmi. Çünkü onda da değerli maket kafa taslarını almaya çalışıyorlardı. Birsinin elinde elektronik ediven vardı ve kafatasını tarayıyordu ve sizin dediğiniz gibi 3D yazıcıdan kopyasını çıkartıyorlardı ama volkana atma sahnesini hatırlayamadım. Galiba dediğiniz film ;
Jackie Chan Çin Falı.

Çözüm
Hocam galiba jackie Chan'nin filmi. Çünkü onda da değerli maket kafa taslarını almaya çalışıyorlardı. Birsinin elinde elektronik ediven vardı ve kafatasını tarayıyordu ve sizin dediğiniz gibi 3D yazıcıdan kopyasını çıkartıyorlardı ama volkana atma sahnesini hatırlayamadım. Galiba dediğiniz film;
jackie chan Çin falı.

Evet bu çok teşekkür ederim.

Geri
Yukarı