Kafaya hep bir şeyler takılması

Hank J Wimbleton

Hectopat
Kafama hep bir şeyler takılıyor. Mesela ben 10. sınıfa geçiyorum 9. sınıfta bir arkadaş fotoğrafımı sınıf grubuna atıp dalga geçmişti o kafama takılmıştı. O geçti benim kemerimi şakasına bi yere saklamışlardı birileri bir de o kafama takıldı. O da geçti şimdi aklıma yaşadığım şu olay geldi. Sınıfta bir sevgili çift var ikisi de serseri gibi. Ben bir kere piknik için siparişleri yazıyordum hoca beni seçmişti. Atıyorum Ahmet köfte ayran ve kola diye. Bunlara geldi sıra, oğlana sordum 3 parça dedi, kız da yarım dedi. Sonra oğlan kıza da 3 parça yaz dedi. Kız da hayır yarım yaz dedi, oğlan 3 parça yazmazsan seni bıçaklarım dediydi. Kafam buna takıldı. Çocukla çok samimi değilim ama yine muhabbetimiz var. Bir de bunla bir olay yaşamıştık aslında bunla değilde kız arkadaşıyla. Sağlık ve trafik dersinde bir kaza videosuna komik bir müzik koymuşlardı bende ona güldüm sonra o kız komik mi dedi bende gayet komik ne duyar kasıyon dedim. Sonra öğrendim ki kızın abisi kazada ölmüş. WhatsApp'ta kızdan özür diledim falan sonra oğlan yazdı. Şu trafik kazası konusunda çenene sahip çık diye. Ben de bilmiyordum sonradan öğrendim benim hatam dedim. Evet senin hatan kıza niye duyar kasıyosun dedin dedi. Ben de özür diledim işte, sen niye beni tehdit eder gibi konuşuyon dedim. Sonra tehdit etmiyom etcek olsam 'aynı yoldan yürüyoz karnına bıçağı saplarım' derdim dedi. Tamam dedim sonra ikisi de beni engelledi. Bu olay siparişleri almadan bayağı önce olmuştu. Neyse piknik gününde öyle konuşuyoduk çocuk harbi bıçak taşıyomuş. Sordum dedim kanka taşıyon mu diye çıkardı gösterdi. Dedim niye taşıyon? Bazen kullanıyom dedi. Çocuk Ankaralıymış orada kavgalara falan karışmış heralde ondan korkmuştum. O bahsettiğim kaza olayından sonra kötü bir şey olmadı yemekte falan afiyet olsun derim hep sağ ol derler onlar da. Konuşuruz da arada. Hatta karne günü aramızın iyi olup olmadığını anlamak için telefon muhabbeti açtım telefon alacaktı. Aramızda şu an bir sıkıntı yok fakat yine de benim aklıma takılıyor. Yardım eder misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kafama hep bir şeyler takılıyor. Mesela ben 10. sınıfa geçiyorum 9. sınıfta bir arkadaş fotoğrafımı sınıf grubuna atıp dalga geçmişti o kafama takılmıştı. O geçti benim kemerimi şakasına bir yere saklamışlardı birileri bir de o kafama takıldı. O da geçti şimdi aklıma yaşadığım şu olay geldi. Sınıfta bir sevgili çift var ikisi de serseri gibi. Ben bir kere piknik için siparişleri yazıyordum hoca beni seçmişti. Atıyorum Ahmet köfte ayran ve kola diye. Bunlara geldi sıra, oğlana sordum 3 parça dedi, kız da yarım dedi. Sonra oğlan kıza da 3 parça yaz dedi. Kız da hayır yarım yaz dedi, oğlan 3 parça yazmazsan seni bıçaklarım dediydi. Kafam buna takıldı. Çocukla çok samimi değilim ama yine muhabbetimiz var. Bir de bununla bir olay yaşamıştık aslında bununla değil de kız arkadaşıyla. Sağlık ve trafik dersinde bir kaza videosuna komik bir müzik koymuşlardı bende ona güldüm sonra o kız komik mi dedi bende gayet komik ne duyar kasıyorsun dedim. Sonra öğrendim ki kızın abisi kazada ölmüş. WhatsApp'ta kızdan özür diledim falan sonra oğlan yazdı. Şu trafik kazası konusunda çenene sahip çık diye. Ben de bilmiyordum sonradan öğrendim benim hatam dedim. Evet senin hatan kıza niye duyar kasıyosun dedin dedi. Ben de özür diledim işte, sen niye beni tehdit eder gibi konuşuyorsun dedim. Sonra tehdit etmiyorum edecek olsam 'aynı yoldan yürüyoz karnına bıçağı saplarım' derdim dedi. Tamam dedim sonra ikisi de beni engelledi. Bu olay siparişleri almadan bayağı önce olmuştu. Neyse piknik gününde öyle konuşuyorduk çocuk harbi bıçak taşıyormuş. Sordum dedim kanka taşıyon mu diye çıkardı gösterdi. Dedim niye taşıyon? Bazen kullanıyorum dedi. Çocuk ankaralıymış orada kavgalara falan karışmış herhalde ondan korkmuştum. O bahsettiğim kaza olayından sonra kötü bir şey olmadı yemekte falan afiyet olsun derim hep sağ ol derler onlarda. Konuşuruz da arada. Hatta karne günü aramızın iyi olup olmadığını anlamak için telefon muhabbeti açtım telefon alacaktı. Aramızda şu an bir sıkıntı yok fakat yine de benim aklıma takılıyor. Yardım eder misiniz?

Hocam şizofren misiniz acaba ayıptır sorması.

Kafama hep bir şeyler takılıyor. Mesela ben 10. sınıfa geçiyorum 9. sınıfta bir arkadaş fotoğrafımı sınıf grubuna atıp dalga geçmişti o kafama takılmıştı. O geçti benim kemerimi şakasına bi yere saklamışlardı birileri bir de o kafama takıldı. O da geçti şimdi aklıma yaşadığım şu olay geldi. Sınıfta bir sevgili çift var ikisi de serseri gibi. Ben bir kere piknik için siparişleri yazıyordum hoca beni seçmişti. Atıyorum Ahmet köfte ayran ve kola diye. Bunlara geldi sıra, oğlana sordum 3 parça dedi, kız da yarım dedi. Sonra oğlan kıza da 3 parça yaz dedi. Kız da hayır yarım yaz dedi, oğlan 3 parça yazmazsan seni bıçaklarım dediydi. Kafam buna takıldı. Çocukla çok samimi değilim ama yine muhabbetimiz var. Bir de bunla bir olay yaşamıştık aslında bunla değilde kız arkadaşıyla. Sağlık ve trafik dersinde bir kaza videosuna komik bir müzik koymuşlardı bende ona güldüm sonra o kız komik mi dedi bende gayet komik ne duyar kasıyon dedim. Sonra öğrendim ki kızın abisi kazada ölmüş. WhatsApp'ta kızdan özür diledim falan sonra oğlan yazdı. Şu trafik kazası konusunda çenene sahip çık diye. Ben de bilmiyordum sonradan öğrendim benim hatam dedim. Evet senin hatan kıza niye duyar kasıyosun dedin dedi. Ben de özür diledim işte, sen niye beni tehdit eder gibi konuşuyon dedim. Sonra tehdit etmiyom etcek olsam 'aynı yoldan yürüyoz karnına bıçağı saplarım' derdim dedi. Tamam dedim sonra ikisi de beni engelledi. Bu olay siparişleri almadan bayağı önce olmuştu. Neyse piknik gününde öyle konuşuyoduk çocuk harbi bıçak taşıyomuş. Sordum dedim kanka taşıyon mu diye çıkardı gösterdi. Dedim niye taşıyon? Bazen kullanıyom dedi. Çocuk Ankaralıymış orada kavgalara falan karışmış heralde ondan korkmuştum. O bahsettiğim kaza olayından sonra kötü bir şey olmadı yemekte falan afiyet olsun derim hep sağ ol derler onlar da. Konuşuruz da arada. Hatta karne günü aramızın iyi olup olmadığını anlamak için telefon muhabbeti açtım telefon alacaktı. Aramızda şu an bir sıkıntı yok fakat yine de benim aklıma takılıyor. Yardım eder misiniz?
Mesajı rapor etmenizin nedeni nedir?

Hocam şizofren misiniz acaba ayıptır sorması.
Bilmiyorum hocam.

Mesajı rapor etmenizin nedeni nedir?
Yazim yanlislari hocam, duzeltilmedi ama neyse.

Cok onceden olan kucuk olaylara bile cok takiliyorsunuz, biraz kendinizi zorlamaya calisin bunlar hakkinda dusunmemek icin.
Eger gecmezse psikologa gidebilirsiniz.

Eziklik psikolojisi gibi geldi bana. Yaranmaya calismayin, bundan zevk alir. Siz de gostermelik bicak tasiyin bunun yaninda cikarin sallayin falan gorsun bos olmadiginizi.
Eziklik ne alaka hocam? Öyle bıçak taşıyacak bir tip değilim.

Yazim yanlislari hocam, duzeltilmedi ama neyse.

Cok onceden olan kucuk olaylara bile cok takiliyorsunuz, biraz kendinizi zorlamaya calisin bunlar hakkinda dusunmemek icin.
Eger gecmezse psikologa gidebilirsiniz.
Kusura bakmayın başka forumdan kopyalayıp yapıştırdım. Ondan inceleyemedim.

Klasik ergenler işte. "BıCaği SaPlaRIm la kardesss" bir tokat koysan yerde izi çıkacak tipler sağda solda artistlik taslıyor. Bu ergeni kafana çok takma, hiçbir şey yapamaz bunlar. Eğer yine de korkuyorsanız müdür yardımcısına falan gidip bıçak taşıdığını söyleyin direkt disiplin yer.

Yeni konular

Geri
Yukarı