Kafayı yemek üzereyim

Kardeşim adamı aşağılaman lazım. Evet bildiğin aşağılama. Kaç yaşına geldin, ailenin yanında da böyle yapıyor musun? Doğuştan mı salaksın yoksa kendi çabalarınla mı böyle oldun? Gibi cümleler kur. (yaratıcılık sana kalmış ben örnek verdim) problemini çözeceğini düşünüyorum. Daha sonra gönlünü nasıl alırsın orasını bilemem.
Bu aşağılamalardan sonra yaptığı yanlışı anlarsa Mete bu arkadaşın gönlünü almaya çalışacaktır bence XD. Güzel bir öneride bulunmuşsunuz fiziksel şiddete başvurmaktansa psikolojik ilerlemek mantıklı

Kardeşim bence arkadaşına bu durumu anlat. Rahatsız olduğunu dile getir. Hala sana inat yaparak devam ediyorsa ya serviste yerini değiştir ya da o aynı hareketlerine devam ederken kulaklığını takıp camdan dışarıya bak.

Önerileriniz için teşekkür ederim ve ayrıca vur diyen arkadaşların da ironi yaptığını varsayarak bu yazıyı yazıyorum :)

Uzaklaşmaktan başka çare yok sanırım, zaten siz tepki olarak uzaklaşırsanız otomatik olarak size yaklaşmak için bunu yapmayı bırakacaktır. Her zaman işe yarar.

Geri
Yukarı