Kafayı yemek üzereyim

Ofbeeeee

Decapat
Daha fazla  
Dostlar merhaba, direkt olaya giriyorum. Benim Mete diye bir arkadaşım var. Okulda iyi falan ama okul bitiyor, servisle eve dönüyoruz, (özel okuldayım) serviste değişik sesler çıkarıyor. Şakasına yaptığını biliyorum ama insanlar rahatsız oluyor. Ben serviste içine kapanık biriyim ama böyle yapınca bakmıyorum, umursamıyorum. Yine aynı hareketleri yapıyor, ne yapabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostlar merhaba, direkt olaya giriyorum. Benim Mete diye bir arkadaşım var. Okulda iyi falan ama okul bitiyor, servisle eve dönüyoruz, (özel okuldayım) serviste değişik sesler çıkarıyor. Şakasına yaptığını biliyorum ama insanlar rahatsız oluyor. Ben serviste içine kapanık biriyim ama böyle yapınca bakmıyorum, umursamıyorum. Yine aynı hareketleri yapıyor, ne yapabilirim?
Sana inat mı yapıyor?

Yok. Sessiz ol diyorum ya da telefondan bir şeyler açıyor, sesini kıs diyorum 1-2 tık kısıyor. Ben kısıyorum 5 dakika sonra tekrar açıyor. Bir nevi serviste rezil oluyorum ve hoşlandığım kız da o serviste.
İyi de rezil olan kişi o. Sen değilsin, neden?

Düzgünce konuşabilirsin eğer yüz yüze yapamayacaksan servisten iner inmez uzun bir mesajla bunun hoş bir şey olmadığını senin de zor durumda kaldığını açıkla uslanacaktır.

Dostlar merhaba, direkt olaya giriyorum. Benim mete diye bir arkadaşım var. Okulda iyi falan ama okul bitiyor, servisle eve dönüyoruz, (özel okuldayım) serviste değişik sesler çıkarıyor. Şakasına yaptığını biliyorum ama insanlar rahatsız oluyor. Ben serviste içine kapanık biriyim ama böyle yapınca bakmıyorum, umursamıyorum. Yine aynı hareketleri yapıyor, ne yapabilirim?

Kardeşim adamı aşağılaman lazım. Evet bildiğin aşağılama. Kaç yaşına geldin, ailenin yanında da böyle yapıyor musun? Doğuştan mı salaksın yoksa kendi çabalarınla mı böyle oldun? Gibi cümleler kur. (yaratıcılık sana kalmış ben örnek verdim) problemini çözeceğini düşünüyorum. Daha sonra gönlünü nasıl alırsın orasını bilemem.

Sevdiğiniz kızın o serviste olduğunu biliyor mu? Bilmiyorsa da söylemeyin saçma sapan hareketler yapacak bir tipe benziyor arkadaşlar da uzak dur demiş neden hala onunla arkadaşsın mesela?

Geri
Yukarı