Kafein hapı zararlı mı?

BÖRÜÜ

Decapat
Daha fazla  
1708072527914.png

Bigjoyun bu ürününü aldım fitnes öncesi kullanmak için daha hiç kullanmadım ama annem falan kalp krizi geçirirsin diyor kullanmalı mıyım 200 mg kafein 200 mg taurin içeriyor bir kapsülünde. Bir zararı olur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Eki Görüntüle 2117590

Bigjoyun bu ürününü aldım fitnes öncesi kullanmak için daha hiç kullanmadım ama annem falan kalp krizi geçirirsin diyor kullanmalı mıyım 200 mg kafein 200 mg taurin içeriyor bir kapsülünde. Bir zararı olur mu?
200 mg o kadar fazla değil, bir sıkıntı olacağını sanmıyorum ve kendim de kafein hapı kullandım bir zararını görmedim. Tavsiyem üründen en iyi verimi almak için sürekli kullanmaman yani ihtiyacın olduğunda yorgun olduğunda falan kullan. Her antrenmandan önce kullanırsan vücudun alışır ve kafeinden maksimum verimi alamazsın.

200 mg o kadar fazla değil, bir sıkıntı olacağını sanmıyorum ve kendim de kafein hapı kullandım bir zararını görmedim. Tavsiyem üründen en iyi verimi almak için sürekli kullanmaman yani ihtiyacın olduğunda yorgun olduğunda falan kullan. Her antrenmandan önce kullanırsan vücudun alışır ve kafeinden maksimum verimi alamazsın.

Tamam teşekkürler Max ne kadar almalıyım bir günde.

Tamam teşekkürler Max ne kadar almalıyım bir günde.
Vücut geliştirme camiasında yüksek dozda(500-1000mg) kafein kullanımı yaygın. Ama kafein kullanımına yeni başlayan biri için bu mg lar çok gereksiz. Çünkü senin vücudun zaten 200 mg ile de fena olmayan bir etki verir. Ancak ilerde bünyen kafeine alışırsa verimi arttırmak için dozu arttırman gerekebilir ama ben dozu arttırmak yerine böyle bir durumda kafeini 2 hafta falan bırakır sonra yine başlarım. Aslında tüm olay senin bünyenle alakalı ama yine de bana göre standart olarak 200 iyidir 300 400 mg ların üstüne çıkmaya gerek yok

Eki Görüntüle 2117590

200MG kafein anca kendini hissettirir zaten bunun yanında 200mg taurin zaten bir cacık değil. Hiçbir şey olmaz yani günde 1-2 kapsül alabilirsin. İdeal olan antreman öncesi 1 kapsül en zararsızı olur.

Bence işinizi şansa bırakmayın bir aile hekiminize görünün. Küçük yaşta alelade bir kalp şikayetimden dolayı doktora gittim. Değerlerime baktılar ve doktor kafeine fazla duyarlı olduğumu söyledi. Bir sene boyunca çay bile içtirtmedi.(Allah'tan kahve sevmeyen bir insanım.) Belki bu benim görülmesi düşük olan bir şansım ama oluyor mu oluyor. Attığınız dozaj kalp krizi riskine sokmakta beni. Dikkatli olunuz.

Bence işinizi şansa bırakmayın bir aile hekiminize görünün. Küçük yaşta alelade bir kalp şikayetimden dolayı doktora gittim. Değerlerime baktılar ve doktor kafeine fazla duyarlı olduğumu söyledi. Bir sene boyunca çay bile içtirtmedi.(Allah'tan kahve sevmeyen bir insanım.) Belki bu benim görülmesi düşük olan bir şansım ama oluyor mu oluyor. Attığınız dozaj kalp krizi riskine sokmakta beni. Dikkatli olunuz.

Geçmiş olsun hocam bir şey olacağını sanmıyorum bana Türk kahvesi vs 2 3 fincan içtiğimde bir şey olmuyor filtre kahvedede bir şey olacağını sanmıyorum yine de az az yükselteceğim dozajı.

Aynı şeyin laciverti gibi bir şey hocam :D. Alın kullanın.
öylede hocam işte annemi kırmaya değmez 😊bilmiyoki kahvede daha çok kafein var

Yeni konular

Geri
Yukarı