Kahraman Kedi

Barış Can KURT

Hectopat
Makaleler
2
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Ne yazık ki yılların yıkılmayan tabusudur kedilerin kötü şöhretleri. Bir zamanlar bende kedi sevmeyen birisiydim. Her yerde sadık olmadıklarından, nankör olduklarından, sahiplerine saldırdıklarından bahsedildiği için kedilere karşı istemsiz bir antipati beslemiştim. Fakat geçen zamanla tüm bu söylemlerin bilgisizlikten kaynaklandığını ve gerçek ile uzaktan yakından alakası olmadığını öğrendim. Buyrun bu da konu ile ilgili güzel bir örnek:
Kahraman ev kedisi, evin çocuğunu korumak için köpeğin üzerine canını düşünmeden atlıyor. Olay güvenlik kameralarına ise bu şekilde yansımış.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kediler neden mi bazı insanlara karşı huysuzdurlar? Çünkü 6. his denir. Bir insanın iyi, kötü olduğunu ayırt eder. Kimi insana saldırır, kimisini tanımasa da gider yanına sevsin diye.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı