Kahramanmaraş depremi için Erdoğan, bakanlar ve belediyeler için suç duyurusunda bulunuldu

Twitter trollerinin tweet dizileri eşliğinde tam olarak bilindik bir vakasın.

Hadi muhalefet kentsel dönüşümün beşli çete için olan boyutu için "rantsal dönüşüm" dediği için hatalı diyelim, bu saydıklarımı bir akıl nasıl reddebilir; bu suçun sadece muhalefette olduğunu düşünebilir? Gerçekten şaşırıyorum.

İmar affından 20 yıldır bu ülkeyi yöneten kişilerin bir gram önlem almamış olmasına kadar olan aşamayı reddediyor olmak acayip bir seviyesizlik veya fanatiklik.

Peki depremin hükümetle ne ilgisi var neden dava açılmış? Engellenenlere neden dava açılmıyor müteahhitlere neden laf edilmiyor çürük evler yıkılınca neden algı yapılıyor? Neden engel olunuyor? Ben çifte standartınıza tepki gösterdim kesin olarak suçlu budur diyemezsiniz bende diyemem. Bu sizin başka amacınızın olduğunu gösterir.

Peki depremin hükümetle ne ilgisi var neden dava açılmış? Engellenenlere neden dava açılmıyor müteahhitlere neden laf edilmiyor çürük evler yıkılınca neden algı yapılıyor? Neden engel olunuyor? Ben çifte standartınıza tepki gösterdim kesin olarak suçlu budur diyemezsiniz bende diyemem. Bu sizin başka amacınızın olduğunu gösterir.
Bu depremde vefat etmiş olan kişilerin ahı için mevcut hükümetten müteahhidine kadar bütün suçlu kişilerin yargılanması gerektiğine karşı çıkan yok ki zaten?

Üstelik bu saymış oldukların mevcut hükümetin suçunun yanında tamamen devede kulak kalan bir kısım.

Twitter trollerinin gönderileri, havuz medyasının getirmiş olduğu koyunluk ve suçlu muhalefet yapan kişiler imiş gibi takılmalar eşliğinde kimin amacının ne olduğu belirli de ''neyse'' diyelim.

Bu depremde vefat etmiş olan kişilerin ahı için mevcut hükümetten müteahhidine kadar bütün suçlu kişilerin yargılanması gerektiğine karşı çıkan yok ki zaten?

Üstelik bu saymış oldukların mevcut hükümetin suçunun yanında tamamen devede kulak kalan bir kısım.

Twitter trollerinin gönderileri, havuz medyasının getirmiş olduğu koyunluk ve suçlu muhalefet yapan kişiler imiş gibi takılmalar ile kimin amacının ne olduğu belirli de "neyse" diyelim.

Şu depremde bile vefat ermişler varken yaralılar varken yaraları sarmak varken siyasi rant peşinde koşanları değil de asıl yaraları saranlara cephe almak insan dışı bir davranış. neyse kardeş "40 alimi 1 delille yendim 1 cahili 40 delille yenemedim" sözü vukuu buldu.

Twitter trollerinin gönderileri, havuz medyasının getirmiş olduğu koyunluk ve suçlu muhalefet yapan kişiler imiş gibi takılmalar eşliğinde kimin amacının ne olduğu belirli de "neyse" diyelim.

Forumun bilinen trollerden birine laf anlatmaya çalışmak 1+1 toplama işleminden 21 sonucunu çıkartmaya çalışmak gibi bir şey göz ardı et geç.

Şu depremde bile vefat ermişler varken yaralılar varken yaraları sarmak varken siyasi rant peşinde koşanları değil de asıl yaraları saranlara cephe almak insan dışı bir davranış. neyse kardeş "40 alimi 1 delille yendim 1 cahili 40 delille yenemedim" sözü vukuu buldu.
Seviye ''siyaset yapma!'' seviyesine kadar indiğine göre tamamdır. Gerçekleri kabullenebilmek yerine kendi hayal dünyanda depremin devede kulak kalmayan, asıl boyutunu es geçerek takılmaya devam edebilirsin.
Forumun bilinen trollerden birine laf anlatmaya çalışmak 1+1 toplama işleminden 21 sonucunu çıkartmaya çalışmak gibi bir şey göz ardı et geç.
Bu forumda bir karşıt görüş sunmaktan çok bir trol veya fanatik gibi davranan birçok kişiye denk geldim fakat daha önce hiçbirini göz ardı etmedim.

Ne olduğu bu kadar net olan bir konuda bile bu şekilde davranan bu kişi sanırım ilk olacak.

Kimi kime şikayet ediyorlar zaten mahkemelerde bunların emrinde. Yazık valla ülkede ne adalet kaldı ne bir şey. Ondan sonra yabancı yatırımcı gelmiyor deniyor neden gelsinler?

Geri
Yukarı